Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig bánt ez a dolog?

Figyelt kérdés

16 éves voltam az első kapcsolatomnál a fiú fiatalabb volt. Nagyon bizonytalanul vágtam bele, mert úgy éreztem nem vagyok szerelmes. Az első komoly veszekedés után éreztem, hogy szerelmes vagyok belé. Aztán nagyon jóba lett 2 barátnőmmel és közösen eljártunk. Majd zavarni kezdett és megkértem, hogy azért vegyen észre engem is. Majd utána titokban összejárt a 2 csajjal. Aztán egyiknap kaptam egy üzit hogy vége. Kizártak a társaságból, már csak ő járt össze az én "barátnőimmel", ki is utáltak. Egyikkel összejött és rá pár hónapra, mikor az egyik csaj (nem az akivel összejött) találkozót kért tőlem, elmondta, hogy igazából már mikor titokban járt el velük az én barátom, már akkor megcsalt engem a másikkal. Azt is elmondta, hogy folyamatosan szidtak engem cifrább szavakkal. Én sosem bántottam őket, nem is beszéltem róluk. Csak megalázva éreztem magam és megbántva. Azt akartam, hogy velem legyen még. Ez változott. Soha nem akarom az életemben, legyenek boldogok. De sűrűn, gondolok ezekre, mai napig kérdéseket tennék fel neki(k).


Azóta is együtt vannak. Mindkét csajjal rendeztem a dolgot és nem haragszom rájuk. Köszönő viszonyban vagyunk, beszélünk pár szót, de nem a barátnőim.



2020. nov. 11. 00:18
 1/6 anonim válasza:
100%
Mikor volt ez az egész? Az lemaradt..
2020. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 éve történt nagyjából.
2020. nov. 11. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé felnőttesen kezelted a dolgot. Én tuti hogy szarabbul viseltem volna. De tényleg nincs értelme ezen agyalnod, most gondolj bele ha veled ezt csinálták mit tehetnek most a másikkal?

Egy év pedig még nem olyan hosszú idő, teljesen normális hogy visszagondolva még rosszul érzed magad, hiszen megbíztál bennük. Csak tényleg gondolj bele ilyenkor hogy inkább jobb hogy hamar kikerültél ebből az undorító társaságból.

2020. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sokan úgy gondolják nagyon elnéző vagyok, miért nem vertem meg a csajt stb... Ez eszembe se jutna, mert tényleg gyerekes.


Hallom sok embertől, hogy nem igazán álom kapcsolatuk van, bár sosem kiváncsiskodtam, de meghallgattam azért, ha már belekezdtek. De valahogy mégiscsak együtt vannak.

2020. nov. 11. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Emlékezni fogsz rá mindig, de idővel belenyugszol, mihelyt lesz egy fiúd.
2020. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, de idővel elmúlik. Hasonló történt velem is, csak itt én voltam a pasi, akit megcsalt a csaj az egyik haverjával. Bár amikor kiderült, hogy összejöttek, körberöhögtem őket. :D
2020. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!