Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kb. hány százalékban marad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány százalékban marad valakinél véglegesen az első kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tényleg idővel márcsak a kíváncsiság miatt is félrelépés/elhagyás a vége?
2020. nov. 23. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most az a kérdés, hogy az emberek hány %-a találja meg elsőre az igazit manapság? Ha igen, akkor ez a szám bőven 1% alatt van. Manapság a párkapcsolatok jönnek-mennek, a fiatalok körében egyre ritkább már egy 2-3 éves kapcsolat is, sőt...lassan az 1 is.


Az én környezetemben ritka a félrelépés, a felek békével válnak külön, közös megegyezés alapján. Ettől függetlenül sajnos nem ritka a megcsalás sem.

2020. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
100%

Iiiiigen nyilván szeretsz valakit és tökéletesen passzol minden de kíváncsi vagy úgyhogy szakítasz / félre qrsz... :D Életszerű.


Tudok olyat akinek az 1. párkapcsolata házassággal / házassággal és gyerekkel végződött. :D Bár ők momentán nem tizen pár évesen jöttek össze az első és utolsó pasijukkal szóval esetünkben ez annyira nem mérvadó. [Nagyjából olyan 20-23 éves koruk között amúgy.]


De nyilván a többségnél nem ez a helyzet, az 1. kapcsolat [ahogy a későbbiek is] meg rengeteg dolog miatt szétmehet, hamarabb fog beütni bármi más mint a kíváncsiság. :D Főleg hogy mivel az 1. kapcsolatról beszélünk alapvetően éppen minden új nemde?

2020. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
1% se. Epp ezert nem kell halalosan komolyam venni, meg beleroppanni. A fiatalsag a felfedezesrol es sajat magad megismereserol szol, nehany partner biztosan kell hozza, vagy ures marad az eleted.
2020. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorlatilag nulla!
2020. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy az első kapcsolatom meg marad szóval én bízok benne.
2020. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt hittem tényleg megtaláltam az igazit, aztán egyszer csak kidobott mint egy mocskos rongyot
2020. nov. 23. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom. :/
2020. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm én azon szoktam elgondolkodni, hogy amíg fiatalon az embernek van egy pl. 5 évig tartó kapcsolata, az idő alatt eszükbe nem jut a házasság stb, mivel mondjuk tinédzserek, fiatalok. Ez normális. De aztán meg jön valaki, akivel mondjuk 2 éve vagy együtt, és egyből megkéred a kezét, de nem feltétlenül azért mert ő az igazi blabla, hanem mert "basszus, itt vagyok (pl.) 28 évesen, ideje megállapodni, jól van ő nekem"


:D közben lehet, hogy ha a tinédzser szerelmeddel találkoznál 28 évesen, akkor őt vennéd el :)


Bocsi, ha kicsit off volt, de engem ez mindig elgondolkodtat.

2020. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaja, szerintem is van ilyen. Idővel rájön, hogy jobbat úgy se talál, az élet az nem egy rózsaszin ameriakai film, és azért kitart valaki mellett majd.. Aki lehet rosszabb is mint én voltam
2020. nov. 24. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a véglegesen? Sírig? Nagyon-nagyon ritka. Vagy évekig tartó házasságig és gyerekig? 5% körül. Nekem van pár barátnőm, akik 4-7 éve vannak az első párjukkal, de nem is 14 évesen jöttek össze, hanem 18-20.
2020. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!