Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon véglegesen elveszítettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon véglegesen elveszítettem ennek a fiúnak az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egyszer látott egy vizsgán, majd kiderítette a nevemet és bejelölt. Nem sokat beszéltünk, mindössze 8-9-szer,de a végén elkezdett többször keresni.

Egyik nap megkeresett, hogy beszéljünk másnap, beszéltünk, majd azt mondta ismét, hogy beszéljünk másnap.

Írtam neki, erre azt mondta, hogy nincsen kedve most beszélgetni, reméli, hogy megértem.

Ez másfél hete volt, azóta csak egyszer keresett, mert látott, de nem volt benne biztos, hogy én voltam. Szerintem ha szándékai lennének velem, akkor az utóbbi után keresne.

Végleg elfelejtettem?



2020. júl. 16. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Felejtsd el.
2020. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha látott az utcán, akkor mért nem ment oda?
2020. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy lekoptatot,de lehet hogy valami baj/szomorúság történt az életében,ami lehúzta őt is, és ezért "nincsen kedve beszélgetni"...


Kitudja,hogy lehet hogy nem csupán kedve nem volt hozzád, a társaságodhoz,hanem lehet,hogy semmihez,mert éppen nagyon baja is van 🤷🏻‍♀️

2020. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd talonba éld az életed ha akar úgy is megtalál.
2020. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!