Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 4 év nagy korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 év nagy korkülönbség ha a fiú 17 és a lány 13?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egymásba szerettünk. Százszor érettebb, mint az ÉN korosztályomban a többi lány. Fizikailag is és lelkileg is.

Sokkal okosabb, intelligensebb.


MÉG szerintem kicsit sok, de az idő múlásával ez a 4 és lóf*sz se lesz. Anyumék közt 11 év van. Bőven jók úgy, hogy középkorúak.


Egyikünk sem siet el semmit. Még szóba sem került a szex. Nem is láttam még meztelenül. Végtelenül szeret, és én is őt.


Főleg az tetszik, hogy éretten viselkedik.



Mit gondoltok? Jó, igaz mondhattok bármit, mi így maradunk, csak érdekel mások véleménye.


2020. nov. 28. 11:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mármint ebbe "Ha a lány lennék én nem mennék bele... De ez csak az én nézőpontom."

csak csipkelődöm xD

2020. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11: tudom. haha. ha. ha.
2020. nov. 28. 14:53
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Igen, 17-13-nál még sok. Két év múlva nem lesz.

Ha te vagy a fiú, és tényleg szeretitek egymást, akkor fogadj meg egy tanácsot: VÁRJ A SZEXSZEL! Tudom, hogy ez a legnehezebb, amit javasolni lehet, de 13 évesen a partnered még nagyon fiatal, nem biológiailag, inkább szellemileg. Pont ez az a kor, amikor pár hónap is sokat számít a szellemi/lelki fejlődésben.

Ha tényleg jól kijöttök, akkor beszéljetek erről is, meg fogjátok találni a közös nevezőt. 14 fölött már el lehet kezdeni, de nagyon ésszel, mert még a 14 éves lány is sok szempontból kislány, akkor is, ha amúgy már minden szinten képes a testi szerelemre.

Egyébként meg ahogy haladtok előre, úgy fog az évek alatt "elolvadni" a különbség. Mire ő 18 lesz, te leszel gyerekes mellette ;)

2020. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13 vagyok, kiegészítés:

Ha te vagy a lány akkor pedig pláne várjál, mert egy 13 éves fiú szellemileg közelebb áll a 10-hez, mint a 15-höz. Saját tapasztalat, pontosan emlékszem, milyen éretlen voltam 13 évesen, akkor is, ha felnőttesen akartam viselkedni :D

2020. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy lesznek gondok, de melyik kapcsolatban nincs? Attól még, hogy a korosztályánál érettebb, lehet fogsz találkozni olyan dolgaival amiket éretlennek vélsz, és bosszantani fog, de együtt felnőhettek, szerintem nagyon szép lenne.

Későbbiekben pedig már tényleg nem számít semmit ez a 4 év, sokan lehet furán fognak nézni, de nem éri meg velük foglalkozni, egyikőtök se foglalkozzon vele, csak egymással.

Az én első igazi szerelmem is fiatalabb volt nálam, majdnem 3 évvel, csak itt a fiú volt a fiatalabb, még nem volt 14 sem mikor beleszerettem, ennél igazibb kapcsolatom sosem volt, nem a kor számít.

Csak sok boldogságot tudok kívánni, sose adjátok fel a másikat:)

2020. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú, az idősebb.

A szex, mint írtam bőőőven várhat. vár is, mert egyikünknek sincs kedve hozzá.

Nekem talán lenne, de amikor együtt vagyunk van sokkal jobb dolgunk is annál.

2020. nov. 28. 19:19
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy jöttetek össze? és hol? :D
2020. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok még, bár köztem és a párom között is ennyi van, csak 17-21 felállásban jöttünk össze 5 éve.

Idővel tényleg nem fog semminek sem érződni ez a különbség.

2020. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?:)
2021. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!