Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem, hogy visszaál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy visszaálljanak a dolgok a normális kerékvágásba? (hosszú)

Figyelt kérdés
Barátommal bő 2 hónapja vagyunk együtt, átlagosan heti 1x tudunk találkozni a távolság miatt. Eddig minden majdnem mesébe illően tökéletes volt, 1x vitáztunk mindössze, de az hamar megoldódott, viszont az utóbbi időben kevesebb aranyos dolgot ír nekem, alapjában kevesebbszer is ír nekem, nem érzem azt a felém irányuló szeretet, amit az elején kaptam tőle. Az viszont hozzátartozik a történethez, hogy gyászol, ugyanis elveszítette az egyik közeli hozzátartozóját. Nyilván emiatt én sem zaklattam/irogattam neki sokszor, viszont felajánlottam, hogy ha szeretne beszélgetni, akkor nyugodtan írjon. Aztán a legutóbbi két találkozó során először olyan, mintha zavarba lenne, és mintha csak barátok lennénk! Ez engem az őrületbe kerget! Tehát konkrétan sétáltunk a városban, és a kezemet sem fogta meg. (pedig általában mindig meg szoktuk fogni egymás kezét) Aztán egyik pillanatról a másikra visszatér normálisba, elkezd kívánni, ölelget, puszilgat, stb. Aztán megint visszaesik abba a fázisba, hogy mintha csak egy lány barátja lennék...kérdezném: túl megszokott lenne, hogy vagyok neki? Kicsit megint játszanom kellene azt, hogy meg kell hódítania? (mert sajnos[vagy nem sajnos] én nagyon szeretem, és pl. ha ír, 1 percen belül visszaírok, ha segítségre van szüksége, segítek, és teljesen az első helyre helyeztem stb) Nem akarom, hogy elveszítse az érdeklődést irántam. De lehet, hogy csak túlgondolom... Hogy látjátok? Mit tegyek?

2020. nov. 29. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden alapja az őszinteség. Én egyébként face to face megkérdezném. (Nem azt, hogy szeret e, nem akarnám megvádolni, hogy nem, hanem a kézfogásra kérdeznék rá, hiszen zavarhatja bármi más.) Vagy próbáld meg Te kezdeménsezni a kézfogást. Ha elhúzza a kezét, az nem jó jel.

Ha nem húzza el, lehet csak nem jut eszébe, elmerül a beszélgetésben/gondolataiban vagy simán csak fázik.

2020. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Később természetesen én kezdeményeztem a kézfogást, és egyáltalán nem volt ellenére. Szóval szerintem nem itt lehet a bibi...
2020. nov. 29. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyász óta furcsa, én annak tudnám be... de inkább kérdezz rá őszintén és tisztázzátok
2020. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az is lehet a háttérben,hogy most a gyász megélésével tapasztalta meg, hogy milyen érzés elveszíteni valakit akit szeretett,és ezért fél szabadjára engedni az irántad érzett érzelmeit.Attól tart,hogy ha téged is túlságosan megszeret akkor hasonlóan fájdalmas lesz ha egyszer téged is elveszít majd.A gyászt fel kell dolgozni,el kell fogadni,hogy minden véget ér egyszer,ahogy az élet,úgy a szerelem sem tart általában örökké,meg kell tanulni együttélni a mulandóság gondolatával még ha ez fiatalon nehéz és ijesztő is.
2020. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még, hogy kinek mi a meglátása...
2020. nov. 29. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta tart a gyász?
2020. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 1 hete nagyjából
2020. nov. 30. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíván akkor megtörténik az a pillanat. Merj kérdezni tőle, hogy mi a problémája! Akár ha a szomort látod rajta akkor öleld magadhoz, puszild vagy csókold meg! Ha ebben az esetben nem viszonoz akkor is kérdezd meg mi a baj. Velem történt ilyen, csak fordítva. Én ebben az esetben eltereltem a figyelmét, vagy ha nem bírtam, akkor vígasztaltam, és szeretgettem. Nemtudhatom hogy mennyire volt fontos az a személy de próbáld meg amiket írtam.
2020. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszonyulj olyan kedvesen hozzá, mint a gyásza előtt (sőt - kicsikét jobban). Ne sokat kérdezd tőle, hogy mi a baja, hiszen gyászol. Ha mégsem a gyász miatt van baja, akkor azt úgyis meglátod, megérzed a viselkedéséről.
2020. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 persze, próbálok ugyanúgy kedves lenni hozzá...Csak valahogy most nem érzem, hogy ugyanezt visszakapnám tőle! Nyilván nem akarok önző lenni, de kicsit rosszul esik. És túlzásba sem akarom vinni a kedveskedést, hiszen az is egy idő után zavaró/megun, stb. :(
2020. dec. 4. 15:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!