Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Párom egyfolytába idegesít, különféle apróságokkal mint például: Mindenkinek síros streak-et küld snapen és ha megkérdezem tőle hogy mi a baj akkor azt írja hogy nem akar velem beszélni, írni és hogy hagyjam békén, majd mással megbeszéli, és kér majd mástól segítséget. Direkt ez a célja hogy felidegesítsen vagy ez jól esik neki?


19/F



2020. dec. 4. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, se sok észt nem tudok nála elképzelni.
2020. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
de*
2020. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kamugyrosz ***** válasza:
100%
Sztem figyelem hiányos, azt akarja h konyorogj v nyuzd ki belole az infot
2020. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen barátnőm lenne, már nem lenne. Nálam rengeteget számít a kommunikáció és amennyiben ez nincs meg, sőt annyi bizalma sincs felém, hogy inkább másokkal beszél meg dolgokat, akkor nincs értelme párkapcsolatban lenni.
2020. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak sajnáltatja magát, fel akarja hívni magára a figyelmet. Azt akarja, hogy ezen gondolkozz,hogy szegénynek mi baja lehet,ő meg játszhassa az eszét, hogy nem mondja el neked.

Én lány vagyok,és sokszor láttam már ilyet egy egy barátnőmnél, ilyenkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül a hisztit, ha akarná, elmondaná neked. Aztán meg lehet hogy emiatt szakít veled vagy valami,de akkor ennyit is ért

2020. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod?

"... nem akar velem beszélni, írni és hogy hagyjam békén, majd mással megbeszéli, és kér majd mástól segítséget. ..."

Szerinted az általa leírtak takarják ezt a fogalmat?

2020. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!