Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szüzesség elvesztése barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése barátság extrákkal?16L

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon beleástam magamat ebbe a témába és kíváncsi lennék arra, hogy páran hogyan álltok ehhez a kapcsolattípushoz.

Nem mondom magamat egy visszafogott lánynak és nem félek az új dolgok kipróbálásától.

Van egy srác, akivel még egy gimibe jártunk, jóban vagyunk a mai napig és mindig élvezzük egymás társaságát. Szerény, kedves, helyes, figyelmes, tisztelettudó srác, akinek nincs túl nagy önbizalma és nem igazán volt még komoly kapcsolatban. Ő egy olyan fiú, akinek bármit elmondhat az ember, megértő, segítőkész, egyáltalán nem pletykás.

2 évvel ezelőtt, mikor a családom elutazott otthonról áthívtam 3 osztálytársamat, 2 fiút egy lányt és köztük volt "Ő" is. Már akkor egy ideje tetszett számomra, de ennél komolyabbat sosem éreztem iránta. Azon az estén kavartunk, de nem feküdtünk le, csak petting(csók, ujjazás) volt. Neki és nekem is ez volt az első alkalom. Nem nagyon firtattuk később a témát, de amikor együtt gépeztünk, vagy dumálgattunk fel-fel hoztuk aztán jókat röhögtünk. Nem bántuk meg.

16 évesen, nyáron(idén) kezdtem el komolyabban bulizni. Egyik nagy HB-n megismerkedtem egy sráccal, dumálgattunk, csipkelődtünk, majd aztán azon az éjszakán történt az, hogy először orálisan kielégítettem egy fiút. Egy alkalmi volt, a srác meg egy fuckboy, de ezzel tisztában voltam és úgy mentem bele a dologba. Nem bántam meg, jól éreztem magam.

Rá egy hónapra megint megtörtént, de akkor már más fiúval, viszont itt már nagyon le akartam feküdni az illetővel és neki köszönhetően, nem történt meg, mert nem szerette volna, hogy megbánjam. Egy alkalmi volt, pár napig dumáltunk, majd ennek is vége lett. Ezek után elég sok mindenen elgondolkoztam, hogy helyes-e amit teszek, miért teszem amit, kihasználtak vagy csak mindketten jól éreztük magunkat, mi lett volna ha egy olyan sráccal kavarok aznap este, aki kíméletlen és nem tartja számon az én érdekeimet, vajon akkor is csak egy „mókaként” emlékeznék a történtekre? Nem tudhatom, csak miután, ezt már átéltem.

Azóta voltam még hbkban, de még smárolni se smároltam sráccal, csak egy valakivel és az "Ő" volt. Azon az estén sokat beszélgettünk, de egyszer se mert lekapni vagy hozzám érni, de ezt finoman meg is kérdeztem tőle, hogy azért nem nyit felém, mert nem akar vagy nem mer. Mondta, hogy nem mer és fél, hogy elrontja a dolgokat, aztán a lány már látni se akarja a történtek után. Én persze az összes kijelentését megcáfoltam, majd megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve velem kavarni(megint, egy év után). Csak smároltunk, mert nem volt kulcs a zárban és 10 percenként valaki mindig benyitott, de ezen is jókat nevettünk.

Ezután a buli után, kezdtem el gondolkozni a barátság extrákkal dologban, hogy vele valósítanám ezt meg és "Ő" lenne az, akivel az első közös együttlétem megvalósulna.

Tegnap személyesen találkoztam vele és megosztottam az elképzeléseimet erről a dologról, majd mondta, hogy ebben ő is benne lenne.

Se ő, se én nem nagy párkapcsolat párti, megvannak róla a véleményeink és tapasztalataink, de ezt nehéz bárkivel is megértetni, mivel minden kapcsolatnak megvannak a maga szépségei és gyönyörei, az már más kérdés hogy kinek mi a jó.


Köszönöm, hogy elolvastad, remélem így könnyebb lesz választ, illetve ötleteket adnod a kérdésemre :)



2020. dec. 6. 13:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
csináljátok, ez lenne a normális, nem az hogy néhányan egy holdraszállással felérő tervet készítenek rá
2020. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
14 évesen már megujjaztak, 16 évesen havonta más faszt szopsz, nem is értem, miért problémázol azon, hogy ki vegye el a szüzességedet...
2020. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Kedves #2 köszönöm a válaszod, de úgy látom, Te nem igazán érted, mi is a lényeg.
2020. dec. 6. 13:59
 4/35 anonim ***** válasza:
61%
Hajrá ha rendes tényleg a srác és megérdemli. Az első úgyse lesz olyan húde szuper jó, de majd mesélj.
2020. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#1, #4 köszönöm szépen :)
2020. dec. 6. 14:11
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor mindíg megszakad a szívem, hogy ezek az igények... Annyira kevés normális lány van. Én fiú vagyok, de valahogy én se tudok belemenni ilyenekbe bármilyen jó ajánlatot is kapok. Nem azt mondom hogy jóképű vagyok, de néha próbálkoznak lányok, de egyikre se tudom igent mondnani, mindegy hogy néznek ki, mennyire kedvesek vagy én mennyire vagyok kanos.

Nem értem más emberekben hogy hogy nincs ennyi tartás. Tényleg mikor teljesen idegeneket elégítenek ki vagy részegen egy kósza numera. Néha már úgy érzem hogy nincs helyem ebben a világban, semmi erkölcs nincs senkiben, nem számít senkinek semmi csak a szex, pénz, kocsi. Undorító a mai világ...


Tégy belátásod szerint, úgy is az lesz.

2020. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
22%
A szex az egy pozitív és jó dolog. Eszméletlen butaság ezt erkölcstelennek beállítani, amíg valaki nincs kapcsolatban, és nem ver át mást. A megcsalás erkölcstelen, de ha nekem kedvem van minden hétvégén mással lefeküdni, azzal mi is a gond? Ártok valakinek? Ezt csak akkor találták ki amikor nem volt még óvszer és így akarták visszaszirítani a nemi betegségeket..
2020. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#6, tény, hogy a mai világban már teljesen mások az igények a sexualitás terén és ez minden embernél más és más. Nem szeretnék ezek alapján ítélni, mivel mindenki azt tartja helyesnek, amit ő annak lát, amihez hozzá van szokva, de fontos, hogy ezeknek a veszélyeivel, hátrányaival ill. előnyeivel tisztában legyünk és ne fej veszetten vágjunk bele bizonyos új dolgokba, ezért is kértem a véleményeteket.
2020. dec. 6. 14:20
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

#7

Vannak nemibetegségek amiktől nem véd az óvszer. A pasik a "nagy farkam van" kifogással élve többségében nem használnak óvszert. Valamint több betegség terjed orális úton is, nem csak a sexel.

Valóban van pozitív oldala is a szexnek, meg jó érzés, de ennyi. Semmi extra nincs benne, vannak ettől fontosabb dolgok is.

Meg van még egy dolog ami miatt szerintem értelmetlen a kapcsolat nélkül szex, de most azt személyes okokból nem fogom leírni (meg időm sincs annyi).

2020. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
#7, szerintem az az erkölcstelen, ha saját szórakozásodra töröd össze mások érző szívét.
2020. dec. 6. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!