Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan élted túl a gyerekkori...

Hogyan élted túl a gyerekkori legjobb barátod elvesztését? 23/L

Figyelt kérdés
Én úgy látom, ez nők között egyáltalán nem működik...

2020. máj. 24. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Rengeteg fájdalmat okoztak a barátnők, vajon másnak is így van ez?
2020. máj. 24. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki tényleg barát, az nem okoz igazán fájdalmat. Lehet, hogy a dolgok végén valami balul sül el, de maximum csak akkor.

Nekem általános iskolából még van 2 jó barátom. Az egyikük már külföldön él, mégis tartjuk a kapcsolatot.

Gimiből is volt egy nagyon jó barátom, de ő csinált valamit, ami miatt vége lett az egésznek. Igazából felnőttként sajnáltam, csalódtam benne, de nem tudtam foglalkozni az egésszel. Nem akartam arra pazarolni magam. Lezártam vele mindent és ennyi.

2020. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy igazi barátság meg marad.
2020. máj. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tovább léptem. Másokkal baratkoztam, ismerkedtem. Nem váltunk el haragban a gyermekkori legjobb barátnőmmel. Neki is más élete van már, nekem is.

Meg tartottam magamnak a szép emlékeket és ha néha eszembe jut kellemes érzéssel tölt el.

2020. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!