Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan viselnétek? Kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek? Kezdek becsavarodni.

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam anyám ellenőrizgetett, meg minden. Most, hogy anya abba hagyta erre barátom elkezdte. Állandóan nyomoz, most tesztelni akar engem vagy mit csinálni, hogy mennyi titkom van. Nagyon unom. Ki akad, ha valakinek szivecskét pusziló "fejet" küldök. (😘)

Mert evvel tuti megcsalom, meg az ilyenek,nem engedi, hogy fiú barátaim legyenek.

Mit csináljak vele? Mondtam neki, hogy ez nekem zavaró, de erre csak behisztizik.

Veletek is volt már ilyen?

16l



2020. dec. 9. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele,féltékeny és ki akar sajátítani.Te nem egy tárgy vagy,akit ki lehet sajátítani saját magának
2020. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollmániás srác, már ilyen fiatalon...?

Menekülj!

2020. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy pápá.
2020. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném azzal,ha arra kéred,hogy változzon meg miattad,az sem jó megoldás,mert miattad kell megváltozzon,most vagy eljátssza hogy megváltozott,vagy miattad. Hasonló helyzetben én nem tudnék benne lenni,a tény,hogy más miatt meg kell változzak,bukásra van ítélve az én szemszögemből.(Ezen a ponton nem adod önmagadat,valaki mást játszol el,teljesen mindegy,hogy a szerepre vonatkozik e,vagy a konkrét rád vonatkozóan való megváltozására)
2020. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem. Evvel nagyon árthat nekem?
2020. dec. 9. 14:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5: NAGYON!!!!


Elveszi az önbecsülésedet, lekorlátozza az elemi szabadságjogaidat, gyakorlatilag elszigetel téged minden más kapcsolatodtól.


A folyományokat már le sem írom!

2020. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis olvasnivaló:


[link]


[link]

2020. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7. a cikkeket! Igazán remekek és sajnos illik is rá. Valahogy elkerülhető ez vagy egész életében ilyen lesz? Menekülnöm kellene tőle??
2020. dec. 9. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyomoz utánad, utána meg hisztizik? Keress már inkább egy igazi pasit magadnak.
2020. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: hála istennek nem volt dolgom ilyen sráccal. Nehezen tudom elképzelni, hogy ha valaki tizenévesen már ilyen, az majd megváltozzon később. Neki kéne azt nagyon akarnia - de kétlem, hogy ilyen alapállásból majd hirtelen átmegy egy laza, normális "üzemmódba2. sajnos. :(
2020. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!