Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan hogy azt...

Volt már olyan hogy azt vettétek észre hogy figyelnek titeket a munkahelyeteken? Az egyik munkatársnőmmel szerintem gond van. Néha azt veszem észre hogy néz. Ja és nagyon piszkál, mivel új vagyok.

Figyelt kérdés
Ma bejött a raktárba és elsírta magát.De ez műbalhé volt szerintem.Aztán a Wc ajtó mellett állt és figyelt...Szerintem nagyon baj van vele...Miért van az hogy nem tudok beilleszkedni?Semmi nem jó amit csinálok?Vagy itt csak idióták dolgoznak?Nem hinném, de szar hogy nem komunikál velem senki se.A munka viszont kell, illetve a pénz...De a helyzet hetek óta ugyanaz...Néha azt hiszem jobb lenne csak férfiak között dolgozni...Mert útálom ezt a helyzetet...

2016. aug. 2. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Ne legyél puding, vagy ennyire humanitárius vagy? Dolgozni jársz, nem barátkozni. Szard le hogy figyel, húzd ki a munkaidőt, markold fel a zsetont azt shalom.
2016. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát tényleg dilis lehet a csaj, akkor, ha ennyire figyel téged. ne foglalkozz vele. a munkára koncentrálj. sajnos azt kell mondjam, nem jó csak nőkkel dolgozni és nem jó csak férfiakkal dolgozni, tapasztalat. sajna mindenhol sok a szemét hulladék ember. találj egy embert aki szimpatikus, de magadról ne nagyon mesélj, mert felhasználhatják ellened. ne bízz meg bennük és nem fogsz csalódni. sajnos minden reggel én is felveszem a mosolygós maszkot, nem tudok mit csinálni, munka munka, pénz meg kell. kitartás!
2016. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!