Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gyomorgorcsom van az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyomorgorcsom van az exem miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövő héten találkozom az exemmel. Fél éve szakitottunk, azóta nem is beszéltem vele de én még mindig nem léptem túl. Volt már azota pár srác, próbáltam túllépni, néha úgy ereztem túl vagyok rajta, de aztqn megint történt valami, láttam az utcán, hallottam felole, stb. Most reménykedem, hogy újra akarja kezdeni. Mióta megbeszéltük a találkozót iszonyú stresszbe állt a gyomrom, ilyenkor nem tudok enni, aludni és úgy érzem mindjárt hányok. Hogyan vonatkoztassak el ettől? Csak erre tudok gondolni, fáj fizikailag mindenem és hanynom kell a stressztől. Mindenről ez jut eszembe. Attól is félek hogy már megint le fog rázni , és megalaz, én meg megint összetörok, mert O dobott ki engem, többször egymás után. Még jó pár nap mire találkozunk, ha addigra nem tudom valahogy csökkenteni a gyomorgorcsot tényleg lebetegszem, ez volt szakitasunk idejében is. Mit csináljak? A környezetemnek nem beszélhetek erről, ha megtudják hogy vele találkozom, megharagudnanak és le akarnának beszélni. Légyszi ne akarjatok lebeszélni róla, ha rosszul sül is el, talán segít majd végre feldolgozni a szakítást.

L



2020. dec. 13. 09:01
A kérdező szavazást indított:
Csak azért raktam szavazást hogy
Hátha így többen válaszolnak a kerdesre
Kicsit kétségbe vagokesve
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom ez a szavazásos trük nem jött be...


Na de... Ha ilyen reakciót vált ki belőled biztos hogy újra akarod kezdeni? Miért szakítottatok? Tudom hogy azt kérted, ne akarjunk lebeszélni róla, de újrakezdeni egy kapcsolatot sosem jó.

A találkozón mimdenképp viselkedj méltóságteljesen, ne könyörögj hogy fogadjon vissza, addig pedig próbálj mással foglalkozni. Nézz filmeket edz, foglalkozz magaddal.

Azt mondtad a környezetedből senkivel nem tudsz erről beszélni... Mivel ez egy anonim oldal és nem hiszem hogy ismerjük egymást, úgyhogy nekem nyugodtan írhatsz privátban, beszélgethetünk a szeretnéd.


16/l

2020. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha tobbszor kidobott mar minek talalkozol vele egyaltalan? igy sosem fogsz rajta tullepni
2020. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
2-nek teljesen igaza van. Ez már mazochista hajlam...
2020. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lol tudom hogy igazatok van. De annyira megalázott hogy nem tudok túllépni. Viszont eszembe jutott valami amivel nagyon ki tudnék vele baszni. Meg fogom bosszulni őt. Lehet hogy kicsit kattosnak tűnok de amúgy visszafogott lány vagyok... Segítettek ezek a válaszok. Nem várok tőle semmit már de én nem hagyom ezt ennyiben:D
2020. dec. 13. 11:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem értem hogy vissza akarod szerezni vagy pedig bosszút akarsz állni rajta.
2020. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

3 eve mikor szakitottunk en is megakartam bosszulni amivel aztan sajat magam bantottam csak meg

aztan egyszer letiltottam es nem kerestem tobbe

utana meg parhonappal kesobb o keresett meg engem beszelgetni🤷🏻‍♀️

2020. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már megtörtént. Tiltották, aztán O ,O rám se szart hat hónapig. O irt rám a héten
2020. dec. 13. 12:58
 8/19 A kérdező kommentje:
Tiltottam*
2020. dec. 13. 12:59
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom. Azt akarom hogy könyörögjon hozzám ahogy én hozzá. Hogy megbánja. Meg újra akarja kezdeni. Emellett megbosszulni is akarom. Én megéltem a gyászt, de azon nem tudom magam túltenni milyen csúnyán lett vége. Talán ha én szakítottam volna már túllennek ezen.
2020. dec. 13. 13:06
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem éri meg ezzel foglalkozni.

Már vissza csinálni nem lehet, akkor kellett volna helyesen cselekedned.

Utólag meg főleg nem éri meg ezzel foglalkozni.

Ha még bánt az ahogy ő viselkedett veled, beszéld ki magadból vagy ha tényleg olyan a dolog akkor kérj valakitől segítséget hogy fel tudd dolgozni.

Attól hogy időnként felkeres az nem azt jelenti hogy érdekled annyira, hogy ő akarjon valamit.

Ez egy játszadozás.

Ez a srác neked soha nem fog könyörögni és ne is akard, mert valójában te sem szereted ha vissza akarod neki adni azt amit tőle kaptál.

Az a legjobb a tovább lépsz és nem foglalkozol vele.

Majd lesz olyan srác aki hozzád méltó lesz.

Amíg meg vele foglalkozol addig fog ő veled szórakozni azzal hogy néha napján felkeres.

Ha komolyan érdekelnéd nem így viselkede, ez csak egy idő pocsékolás és neked rossz hogy még mindig vele foglalkozol.

Szerintem nagyon nem éri meg, de te tudod.

2020. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!