Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma felmondok. Gyomorgorcsom van?

Ma felmondok. Gyomorgorcsom van?

Figyelt kérdés

Nagyon felek. Felek a keresztkerdesektol,a munkatarsak megjegyzeseitol,attol hogy emiatt bunkon allnak majd hozzam.

3 honapja es 2 hete vagyok itt. Szerintetek felmondasi idot letoltetik velem?

Arra gondoltam hogy munkakezdes elott odamegyek a fonokhoz es megkerdezem hogy tudunk-e beszelni ketten. Es akkor elmondom,hogy sokat gondolkodtam es ugy dontottem felmondok.

Egyetem miatt van leginkabb hogy maximalisan arra tudjak koncentralni,hogy a masodik felevben atvegyenek nappalira.

Raadasul a jovo ev elejen kell tennunk egy vizsgat es nekem az nem fog beleferni egyetem mellett.

A fonokom tud egyebkent jokat kerdezni es nagyon felek ettol.

Szerintetek?


2018. okt. 29. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
És akkor mi van, ha kérdez? Nem tudsz válaszolni? Ne fossál már, nem az életed múlik rajta.
2018. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj le, azt csinálsz amit akarsz, nem tudnak kényszeríteni semmire
2018. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hülyeséget csináltál azért: Nem mondtál fel a próbaidő végén. Akkor most semmi kérdése nem lehetne a főnöködnek, kiléptetnének, és kész.

Két héttel ezelőtt még nem tudtad, hogy menni szeretnél?

2018. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mar hetek ota ezen agyaltam de nem hagy konnyen csak ugy itt egy allast az ember.

Kivulrol konnyu magyarazni

2018. okt. 29. 09:49
 5/9 A kérdező kommentje:

Miert nem lehet emberi hangon beszelni a masikkal???

Kettonk kozul te ulsz magas lovon nem en!

Hogy engedsz meg ilyen hangemet barkivel szemben?

Anyukad nem tanitott meg illemre?

2018. okt. 29. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem is túl szépen, de az 5-ös teljesen jót írt.

A lényeg az, hogy oké, hogy nem hagy ott csak úgy egy munkahelyet az ember, de azért lett volna három hónapod ezen gondolkozni, kár volt kicsúszni belőle. Lehet, hogy nagy ár lesz az a +2 hét "gondolkodás", esélyes, hogy nyakadba sózzák a felmondási időt (ami már csak nyűglődés szokott lenni.) Van, amikor pont ezért elengedi a munkáltató, de nem jellemző.

2018. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2 hetet kaptam ami boven tokeletes munkakeresesre.

Remelem 2 het utan egybol kezdhetek az uj helyen reszmunkaidoben.

2018. okt. 29. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez a felmondási idő csak magas pozicióban lévőkön foganatosítják, pl. háziorvos egy erdő szélén 300 lakossal.

Szívsebész.

Kulimunkás, aki a lapátot támasztja, nem egy olyan kaliberű munkakör, ami az illető hiánya miatt kár éri a céget, vagy veszélybe sodor másokat.


Ezt gondolom, nem kizárt a tévedésem.

2018. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat azert messze nem ilyen munkat vegzek.

Eleg jol fizeto 250.000Ft koruli munkakorrol beszelunk.

2018. okt. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!