Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megeshet, hogy csak idő kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeshet, hogy csak idő kell neki nélkülem?

Figyelt kérdés

Szakítottak velem nemrég, másfél éves távkapcsolatban. Ő nagyon rossz körülmények között volt mindig is, visszaolvasva a beszélgetéseket, tényleg szörnyű volt. Minden közös barátunk, ismerősünk azt mondja, hogy nagyon boldogok voltunk egymás mellett, vagy mikor beszéltünk egymásnak.

Ő azért szakított velem, mert az utóbbi időben túlságosan fájt neki a távollétem (két hónap, hosszú idő volt, de nehéz időszakom volt, amin túl is estem szerencsére, mire ez megtörtént).

Nagyon makacs személyiség tud lenni, aki néha nem képes jól kifejezni magát, benn tartja az érzelmeket, néha sok idő kell, hogy lenyugodjon vagy döntést hozzon.

Mindennap beszéltünk hívásban, konkrétan nekem az egész egy villámcsapásként ért.

Azt mondta, hogy ő nem lesz eléggé erős a jövőben ahhoz, hogy eljöjjön arra az egyetemre, amiről álmodoztunk, hogy ő kollégiumba jár, így nem kell távkapcsolatnak lennie majd.

Őszintén, visszaeső depresszióra gyanakszok nála, és nem csak én.


Szerintetek megeshet, hogy mindössze rá kell jönnie, hogy mit is érek én neki és hogy elgondolkozzon?



2020. dec. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem eshet meg. Két hónapig nem látott, mert "nehéz időszakod" volt. Má' bocsánat de ha két hónap alatt nem tudtatok összehozni egy találkozót akkor mégis mire számítottál?
2020. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sok idő telt el, bár szerintem jobban tennéd, ha tőle kérdenéd meg.
2020. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, már voltak hosszabb kihagyások, ez volt az első ilyen.

Nekem érettségi volt, neki pedig szokásosan pénz problémák.

Tőlem nem fogadott el pénzt, és nem "akart zavarni".

Elmondtam neki is, hogy ezek után végre többször találkozhatunk, akár kéthetente.

2020. dec. 22. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek megeshet, hogy mindössze rá kell jönnie, hogy mit is érek én neki és hogy elgondolkozzon?"

Igen. Hisz szeret téged. Csak fáj a hiányod, és nem tudott mit kezdeni magával. Szeresd, győzd meg.

2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!