Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tökönrúgástól megeshet hogy...

Tökönrúgástól megeshet hogy az illetőnek nem lehet gyereke? Ha igen, nekem ebből lehet problémám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 7-8 éve történt, hogy a suliban tökönrúgtam az egyik fiút. (mielőtt valaki elitelne vagy valami, tudom nem volt szép dolog, de mikor átmentem ebbe a suliba, az egesz uj osztályom bántott. Főleg lelkileg de megesett hogy testileg is. 11-12 voltam ekkor) Szóval egyik nap mikor mar honapok óta bántottak, annyira ideges lettem (mikor az egyik fiu dobalt alufolia galacsinokkal, kb nagyobb kő méretűekkel) es megdobott asszem arcon, már annyira nem emlékszem, nagyon ideges lettem, odamentem hozza és tokonrugtam. elkezdett sírni de annyira ideges voltam hogy utana kb 2 perccel később megint tokon rugtam. utana sokaig sirt, es fogta magát.

Szóval a kerdesem az, hogy ha netán kiderulne neki nem lehet gyereke, es tegyük fel ez miatt. nekem ebbol lehet bajom? akar rendőrségi ügy?

Elore is köszi a válaszokat

19/L


2020. dec. 7. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet semmi bajod. Egyrészt nem lett baja, másrészt kiskorú voltál. De hogyhogy most jutott eszedbe?
2020. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18%
Apám nyomozóként dolgozik egy megyeszékhelyen, és nem egy ilyen esetet mesélt már. Volt, aki emiatt évekkel később feljelentést tett, ami eljutott bírósági fázisba és a tettest is előszedték.
2020. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!