Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nagyon csúnya dolog tőlem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon csúnya dolog tőlem, vagy helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

A húgomról van szó, 17 éves és egy fél éve van együtt egy fiúval, ő 20.

Ez a kapcsolat az elejétől kezdve annyira toxikus amennyire csak lehet.

A családja ellen fordította a húgomat, mindig a fiúnak kell, hogy igaza legyen, volt már csapkodás, sértegetés, lealegálás, szívatás, minden amit csak el lehet képzelni, a fiú egyébként is nagyon beképzelt, narcisztikus, olyan mintha olyanná próbálná formálni a húgom, hogy az neki megfeleljen, eközben mi itthon kezdünk idegileg tönkremenni, mert ezen rágódunk. Eddig úgy ahogy tűrtük, de most az ünnepekbe kitört belőlünk valahogy (most ott is karácsonyozott a fiúnál, valszeg ez miatt), lett belőle egy kisebb veszekedés vgy inkább egy eréjjesebb beszélgetés. A húgom persze végig sírt.

Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva mindentől függetlenül szereti a fiút és nem akar szakítani vele.

Nagy szemétség tőlem az, hogy beleszóljak ebbe az egészbe, hogy legyen vége?

Nem bírom nézni ahogy valaki hülyét csinál a húgomból és szépen lassan tönkreteszi.



2020. dec. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem.
2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
(Első vagyok) vagyis inkább úgy fogalmazok,hogy beleszólhatsz ebbe.
2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Érti is hogy mi a bajotok vele vagy csak letámadjátok ("Ő nem hozzád való").

Amúgy belül ő is érzi, hogy ez neki nem jó, de egy kapcsolat elengedésére fel kell készülni. Ha az első akkor főleg. Picit támogassátok ebben, "vonjátok el a figyelmét" a sráctól.

2020. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én nem ajánlom, hogy Te avatkozz a dolgok folyásába. Ráhagynám a szülőkre és esetleg OBJEKTÍVEN tájékoztatnád őket, ha valami kellemetlen a füledbe jut vagy észlelsz.

Ffi

2020. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nyugodtan állj ki a húgod mellett! Én most szabadultam egy év után egy ilyen kapcsolatból. Lelkileg teljesen felemésztett. Kétlem, hogy a húgod érdekeit szolgálja ez a felesleges feszültség és bántalmazás, ez őt nem viszi előre, csak lehúzza! Te is leírtad, a srác nárcisztikus, azaz menekülőre kell fogni, egy érett férfi nem így viselkedik! Amíg jó neki a tesód, játszani fog vele, majd eldobja, mint egy darab rongyot, szegényt pedig lehet felkaparni a padlóról! Segíts, amíg még tudsz!
2020. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
erélyesebb beszélgetés
2021. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!