Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy nagyon szép lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szép lánnyal ismerkedtem meg és szeretjük egymást, de én csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés és nagyon félek tőle, hogy elhagy egy másik fiúért. Mit csináljak? Van valami tanácsotok?
2020. ápr. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha téged szeret, akkor téged lát a legszebbnek, szóval próbáld meg elfogadni magad, ne nézz úgy a tükörbe (magadra), hogy milyen csúnya vagy, és próbáld meg meglátni magadban a szépet. :)
2020. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de higgy neki, ha szeret, akkor nem fog elhagyni téged, mert akkor nem a külsőd számít (leginkább). na meg a csúnyaság is relatív. neki tetszel, és ez a lényeg, nem?
2020. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon izgulj, hogy hogyan nézel ki. Lehet te saját magad csúnyának látod, de ő másképp gondolja és szerinte jól nézel ki. Ha tényleg szeret téged nem a külsődet fogja szeretni a legjobban, külső csak megfog, de belső az, ami megtart. :)

Ne idegeskedj ezen, ne ez menjen a kapcsolatotok kárára.

2020. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!