Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után aludtatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara tóth kérdése:

Mennyi idő után aludtatok együtt a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Ha lehet kort is tudtok írni? Köszönöm előre is

Mennyi ideje voltatok együtt az első együttalvásnál, esetleg sztori, ha valami érdekes volt. Ki akart jobban együtt aludni? Milyen érzés volt az első együtt alvás?


2021. jan. 11. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam, kb 2 hónap után aludt nálam a barátom. Szalagavató bankett után felhívtam, hogy haza tudna-e hozni, mert a fuvarom ott hagyott. Addig a szüleim nem engedték, de éjjel 2-kor már ők sem akarták, hogy ha felkeltettem és eljött értem meg hazahozott, akkor még hazamenjen utána.

6 éve tart.

2021. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

10-es vagyok. Miért lettem lepontozva??

Azért mert barátom nem velem egykorú?

2021. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
12-es: igen, valószínűleg azért. Tőlem zöldet kaptál, nem tudhatom.
2021. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!