Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mikor volt az első...

Nektek mikor volt az első barátotok/barátnőtök meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Írjatok kor is (mostanit is)

Barátotok/barátnőtök kora ?

s ekkor milyenek voltatok visszahúzódók "menők"

hogy jöttetek össze ? (nem kell kifejteni csak pl.: facebbokon )



2013. júl. 12. 19:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

13 voltam,ő 15 és 1 hónapig voltunk együtt.

baráti társaságban

2013. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17 vagyok a barátom 19 és 7 hónapja vagyunk együtt egy suliba jártunk ott jöttünk össze
2013. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első normális kapcsolatom 18 évesen volt, a fiú 21 múlt akkor. Nem tartott sokáig, csak pár hétig, de egy örök emlék nekem. Én egyáltalán nem vagyok menő, a srác sem az a kimondottan a város legnagyobb menői közé tartozott. De nem is voltunk visszahúzódóak, mindketten nyitott, barátságos személyiségek vagyunk. Egy bálon találkoztunk először, aztán egyre többet beszélgettünk, találkozgattunk. :)
2013. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Osztálytársak voltunk,7,5évig voltunk együtt,22évesek vagyunk jelenleg.
2013. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
7.5 év elsőre o.O
2013. júl. 12. 19:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam. Ő is. Unokatesóm haverja volt, így ismertem meg. Eleinte csak msn-en (akkor az volt a menő) beszélgettünk. Aztán beleszerettem, de olyan visszahúzódó és félénk volt. Nem mert lekapni sem. Szóval elég sokáig húztuk az időt azzal, hogy összejöjjünk. Mindenben én voltam neki az első. 1 év 9 hónapig voltunk együtt. Halálosan szerelmes voltam amúgy, de valahogy elmúlt. Pedig vele képzeltem el az életem. Kiszerettem belőle. Így visszagondolva, gyerekszerelem volt :) Azóta megtaláltam életem hercegét, akivel több, mint két éve együtt vagyok :)
2013. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, azt még hozzátenném, hogy előtte is volt két barátom. De ez volt az első igazi komoly kapcsolatom, amit leírtam. Az első 12 évesen, egy hétig tartott. A második 14 évesen, két hónapig tartott.
2013. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
18 éves voltam, ő 15. Másfél évig voltunk együtt, egy iskolába jártunk. Átlagosak voltunk.
2013. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Én 14 voltam, ő 15. (Mindig is idősebb barátnőim voltak) Strandon ismerkedtünk meg. 3 hónapig voltunk együtt és a szüzességem is vele vesztettem el. Azért lett vége mert megcsaltam egy szilveszteri buliba.
2014. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

fél éve volt, nyár végén

én 20, ő 19 (még most is)

de aztán kicsit több mint 2 hét után vége is lett sajnos

osztálytársak voltunk középsuliban, aztán facebook-on kezdtünk el beszélgetni miután már elballagtunk

2014. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!