Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szólítjátok a párotokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítjátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem beceneveket? Lehet aranyos vagy vicces is. Hétköznapi vagy nem hétköznapi. Kíváncsi vagyok milyen beceneveket adtok egymásnak! :D

2021. jan. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hercegnő
2021. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
99%-ban a keresztnevén szólítom. Lefekvés előtt becézgetem, vagy ha szeretnék valamit. Csibe, kiscsibe, naposcsibe, csibenyuszi, csibusz, nyuszi, bambi, meg bármilyen állatok összetétele, ami hirtelen eszembe jut.
2021. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Édesem, maci, kincsem, szivem
2021. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nevén: Noelci, Áki baba (2 neve van) egyéb: életem, cukorborsó, bogárszem, meg ami eszembe jut :)
2021. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!