Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Legcukibb dolog amit a barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara tóth kérdése:

Legcukibb dolog amit a barátotok/barátnőtök tett veletek/értetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi jut eszébe legelőször arról, hogy mi volt a legaranyosabb dolog amit a párotok csinált. Lehet olyan is, amit akkor csinált amikor még nem voltatok együtt, vagy lehet aranyos szokása is. Köszi ha válaszoltok, nyugodtan lehetnek hosszú történetek is:)

2021. jan. 13. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Összejött velem
2021. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldött nekem meglepi ajándékot :)
2021. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Barátnőmnek többször mondtam, hogy szeretnék egy normális képet róla, amit akár kitehetnék egy kis keretbe a szobámban, de sosem szerette, ha fotózzák, ha róla készül kép, így nem igen jött össze ez a dolog. Egyik találkozó alkalmával amikor hozzánk jött, itt hagyott a polcomon egy képkeretet benne egy képpel magáról - siettünk a buszra, hogy elérje, így észre sem vettem, hogy ide csempészte. Tudom apróság, de nagyon megörültem neki, pláne, hogy látszott a képen, hogy nem egy tükör selfie kategóriájú, fél percet igénybevévő dologról volt szó. :D
2021. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor több napig elutazott külföldre, minden napra hagyott nekem kézzel írt levelet.
2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem volt jogsija és 70 kilométerre lakunk egymástól, elém jött (mire kiértem a vizsgáról ott termett, előtte még telefonon beszéltünk), illetve hozott csokikat, de a lényeg az volt, hogy együtt lehettünk.
2021. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Nyári gyakorlaton voltam és meglepetésként eljött elém. Én annyira meglepődtem amikor mentem ki a kijáratnál és ott volt.

De amúgy sok mindent tesz értem, de ezzel nagyon meglepett. (:

2021. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kitart mellettem, hűséges, alázatos, lehet rá számítani és most támogatja a tanulmányaim úgy, hogy ő dolgozik.

Persze ez oda-vissza működik, a munka ahol van az én volt pozícióm, igyekszünk kölcsönösen figyelni egymásra, de mással nem menne ez ilyen könnyen és nagymértékűen, mint vele.

28/f

2021. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nyaraltam a családdal és nagyon szomorú voltam hogy nem lehet ott nert meccse volt. Aztán rá egy napra hogy megérkeztünk reggel már egy csókkal és virágokkal keltett fel.💐🥰
2021. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon voltam, ő meg egyetemen. Felhívott, hogy menjek ki a kapuba, mert van ott egy meglepi. A kerítés tetején a hóban egy szál fehér rózsa volt. Kérdeztem hogy csinálta, mondta, hogy megkérte egy haverját, hogy hozza el.

Visszahívott, hogy lenne még valami. Vissza kimentem és ott állt a kapuban.

Ennek már minimum 4 éve, de az is lehet, hogy 5. Azóta sem volt ilyen romantikus :D

Illetve egyszer. Kaptam tőle a semmiből egy csokor virágot. Azt mondta addig fog szeretni, míg az utolsó szál el nem hervad. A csokor közepén egy szál művirág volt.

2021. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szivessa3 ***** válasza:
22%
Megfogta, amikor felállt.
2021. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!