Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen az ideálotok, fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideálotok, fiúk?

Figyelt kérdés
Mekkora legyen a melle a nőnek, teltebb vagy vékonyabb alkat? Szőrösen vagy gyantázva szeretitek lent?

ápr. 27. 13:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Legyen cuki, kedves, alacsony, a melle az mindegy, a feneke az legyen kerek, lent csupasz legyen.
ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem érdekel a mell és fenék, sem az epillálási szokások. Legyen ápolt, vékony, egészséges, sportos és ami a legfontosabb hogy természetes.
ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Engem a mell és a fenékméret nem érdekel. Ne legyen túlságosan elhízott, ha kicsit teltebb, az nem zavar. Lent ha nincs átláthatatlan dzsungel, akkor nem zavar a szőr sem. Az én ideálomat inkább az arcra, hajra, körömre, ápoltságra tekintettel tudnám meghatározni. A természetes vörös haj, a göndör haj, a szemüveg nekem külön külön is bejön, a különböző kombinációk meg különösen. Körmén az ápoltságot szoktam nézni, meg hogy ne fél méteres Wolverine karmai legyenek, nekem nagyon nem jön be a hosszú műköröm. Arcán sminket szoktam nézni, nem tartom a túl sok sminket vonzónak. Szeplők, kisebb pattanások nem zavarnak, sőt, különösebben bejönnek.
ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Legyen kellőképpen nőies, mármint ne legyen se elhízott illetve deszka sem!

Ez a kinézet, ez kell, hogy legyen kémia. Utána jön a belső. Legyen vicces, kellőképpen perverz, megértő, empatikus, ambíciókkal teli.

ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem megjátszós legyen! Olyan legyen ahogy neki kényelmes! Nem gond ha szőrös, úgy is ki lehet nyalni!
ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az izmosabb csajok a gyengéim, viszont a belső alapvetően fontosabb. Mellméret nem számít, lenti borotváltság se nagyon (látványra jobb a borotvált, de ugye nem nézni kell, úgy meg mindegy)
ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Tetszen az arca, inkább a vékonyabb testalkat jön be, a mellek és fenék terén pedig csak annyi a lényeg, hogy ne legyen full lapos.

Egyébként szerintem érdemes megemlíteni, hogy egy ideál esetében logikusan, racionálisan gondolkozol, az érzelmek viszont nagyon nem racionálisak, emiatt simán lehet, hogy olyanok is megtetszenek neked, akiket látatlanban (csak a "paramétereik" alapján) elvetnél.

ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
kis mell, vékony alkat, lent pedig nem baj ha van egy kis szőr de ne legyen igénytelenül szőrős
ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

aki ilyen az nyugodtan írhat, nem harapok

20F


#8 voltam

ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Gömbölyded formák, nagyobb mell mint popsi, bevállalós, humoros, őszinte, nem féltékeny, érdeklődő, vitaképes - és akkor az sem zavar, ha nem kifejezetten szép. Ha megszeretem, úgyis ő lesz nekem a legszebb!
ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!