Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegnap barátom mondta, hogy állítsab be a snap bitmoji-ját. Aztán amikor végeztem, pont kapott egy snapet. Kívánom, hogy bár ne láttam volta, hogy kitől kapta.


Régebben összevesztünk a haverjain, mert kihasználták egymást. Mindig barátom jött ki szarul. Alapból nem is szívleltem őket. Nos ott volt egy csajaki barátom legjobb barátnőjének vallotta magát. Ez a csaj szeret rá mászni a pasikra és ez alól nem kivétel barátom sem. De a vita végén tisztáztuk a dolgokat. Aztán a kis csajnak nem tetszett hogy mi kibékültünk ezért azt mondta hogy barátom ne is keresse. (barátom elmondása szerint)

Ezért tiltották egymást. Most neg snapen streakelnek.

Jogos a kiakadásom? Vagy hisztis vagyok? Ti mit tennétek?


2021. jan. 14. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtépném :DDD jó nyilván nem, nem lenne túl nőies, de amúgy igen, abszolut jogos a kiakadásod! Megkérdezném a pasim, hogy miért hozta fel a szemetet, ha már egyszer levittétek, ergó mit keres ez a csajszika a snapen, ha ELVILEG tiltotta.. aztán figyelném a reakciót.. ha zavarba jönne és támadna, magát védné.. egyértelmű kamuszag.. ha neki se tetszene nem érti, törli tiltja akkor oks.. de bármennyire cink a dolog én tuti belenéznék az sms/hívás/messengerébe.. nem azért, mert nem bíznék a pasiban, hanem mert a R. nem. És ez van.. amennyiben bármi olyat találnék leülnék vele higgadtan közölném, hogy egy hazugra nincs szükségem és majd talalok olyat aki megbecsül. Amennyiben nem találsz semmit, engedd el a témát többet ne kutakodj, és érezd jól magad a pároddal, a R. meg legyen csak féltékeny
2021. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld megbeszélni a pároddal,hogy miért snapel a lánnyal. Nem tudom mióta lehettek együtt, de valószínűleg látod rajta ha hazudik, ha úgy gondolod hogy nem ad egyenes választ a kérdésedre, esetleg tereli a témát, kamuzik, akkor egyértelmű hogy probléma van.

A legegyszerűbb módja megbeszélni a dolgokat, én úgy gondolom hogy kutakodni nem célszerű, mindenkinek kell egy kis magánszféra.

Szerintem ülj le vele és mondd el hogy ezt láttad, kérdezz rá hogy miért, onnantól meg már magától menni fog!

Illetve én kicsit heves természetű vagyok, valószínűleg a csajnak is írnék, hogy miért is beszél a párommal? ( kíváncsiság mindig győz)

Nem hiszem hogy hisztis lennél, de jobb ha megbeszélitek, elmondod hogy rosszul esik stb. Esetleg a beszélgetés témájára, ha nem csak streakelnek.

Remelem tudtam segíteni!

És sok szerencsét :)

2021. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Azzal streakel akivel akar, ha nekem akarná egy aktuális párom megmondani közölném vele hogy ez az én dolgom és ha bele akarja ütni mindenbe az orrát akkor menjen el melegebb éghajlatra, vagy megszoksz vagy megszöksz.
2021. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta? :)
2021. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!