Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyal oldjam fel a hangulatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyal oldjam fel a hangulatot a barátommal?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok voltunk tehát mindenről tudtunk beszélni, de mióta összejöttünk nagyon zavarban vagyunk és nehezen beszélgetünk, pedig nagyon szeretem és szerintem ő is csak nem tudom mit tegyek

2021. jan. 20. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek aktualitásokról, akkor lesznek friss témák, az általános témákon már feltételezhetőleg túl vagytok.

Magad részéről pedig vedd lazán, ha eddig is legjobb barátok voltatok ismered már, tudod, hogy mire hogy reagál. Ha túlizgulod csak még rosszabb/ kínosabb lesz. Csak bátran!

2021. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Poénkodjatok, fingjatok egymás előtt vagy valami xD Nem tudom, kezeljétek egymást barátként de azért maradjon a kufirc
2021. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!