Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy éreznétek magatokat, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznétek magatokat, a kiderülne hogy a párotok meleg?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve voltunk együtt, tegnap viszont elmondta, hogy azt hiszi,hogy jobban érdeklik a férfiak. Fogalmam sincs miért, de ez megnyugtatott. Szerettem, de valahogy könnyebb volt elfogadni, hogy azért szakított, mert meleg és nem egy másik lány miatt. Úgy érzem, hogy barátok is lehetünk. Hülye vagyok, hogy ezt így gondolom? Ti hogy reagálnátok, ha ez kiderülne a barátotokról?

2021. jan. 22. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Azért nyugodtál meg szerintem, mert úgy érzed nem azért szakított, mert te kevés vagy egy másik lányhoz, hanem mert a férfiak érdeklik jobban, tehát ferdehajlama van. És ez nem rombolja az önbizalmad annyira.

Én valószínűleg megundorodnék tőle.

2021. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Magat is meg teged is atbaszott, de hat baratkozz csak vele
2021. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem voltak ennek jelei eddig?
2021. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Kötve hiszem,hogy átbaszott volna,egyszerűen most jött rá erre.

#3 Nem igazán vettem észre semmit, nem fordult meg a fiúk után, titokban nem szexchatelt senkivel sem. Van egy olyan gyenge sejtésem, hogy azért csak most jött rá, mert nem szexeltünk. Mivel kisgyerek korunk óta ismerjük egymást, ezért érzelmi szinten mindigis kötődtünk egymáshoz. Mindketten 17 évesek vagyunk, és szűzek vagyunk. Mesélt egy kicsit arról, hogy jött rá erre és ez azt is magyarázza, hirtelen miért szeretett volna szexelni. Szerintem így akarta magának bizonyítani, hogy még sem meleg. Utánna egy hétig csak telefonon beszéltünk. Gondolom ez idő alatt gondolkodott...

2021. jan. 22. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem voltak tünetek, mert ő maga is el akarta nyomni és tagadta, de most hogy nem feküldtél le vele, kibukott mert rájött, hogy igazából ő sem akarta. Ha tudjátok rendezni a helyzetet, akkor szerintem simán lehet barátság. Továbbá egy rendes lezárása egy kapcsolatnak lehet felszabadító, ha a szakítás előtti napok nehezebbek voltak. Én is így éreztem legutóbb és máig is jóban vagyunk a sráccal. Pedig ő hetero.
2021. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyugodt lennék szerintem

De volt aki az esküvőjén mondta el ezt

2021. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!