Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szezhetnék normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szezhetnék normális barátnőt? Még nem volt egy se, szeretek bulizni de nem édekel a lányok többsége (nem vagyok meleg), sok az idióta szellemileg visszamaradott, hogyan találhatnák normális barátnőt?

Figyelt kérdés

#barátnő #párkapcsatok
2018. febr. 20. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
16\F
2018. febr. 20. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a normális 16 éves lányok nem járnak nagy szórakozóhelyekre. Ha igen, akkor nem éppen 6 csávó között fog táncolni vagy nem az 5. üveg piáját kéri ki. Spontán típus vagyok. Ha megtetszik valaki vagy szimpatikus elkezdek vele beszélgetni, mindig poénos vidám stílusban. Igaz már van barátom, de attól még ha valakit meg kell szólítanom ugyanígy szoktam.
2018. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd eljon az ideje, ne aggodj😄
2018. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy gondolom h normális vagyok olyan tekintetben ahogy te érted de en nem járok szórakozni meg semmi (igaz talán emiatg nincs is senkim), sőt az a gaz h időm sinc rá szval en se hiszem h szórakozóhelyen találsz magadnak rendes csajt.

15L

2018. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!