Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan közelítsek a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek a legjobb (lány) barátom felé ?

Figyelt kérdés
Vettem már észre "jeleket" de nem vagyok benne biztos, hogy ezeket csak úgy mondja/csinálja vagy van-e valami mögötte. pl.: mindig kérdezi ,hogy mit vegyen fel vagy, hogy szerintem jól néz-e ki. Mondja, hogy menjek hozzá fel és filmet nézünk meg ilyenek és még sorolhatnám, de valahogy úgy tűnik, hogy nála ez a normális vagy én nem tudom. Nem értem a mai lányokat. Egy próbát megérne ?
2021. jan. 29. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha legjobb barátok vagytok ekkor ez normális viselkedés. Viszont ne zárd ki azt hogy tetszel neki, tudod sok barátságból szerelem lesz ;)

Bár én a helyedben amíg biztos nem vagyok abban hogy tetszem neki nem próbálkoznék mivel nem csak egy átlag emberről van szó hanem a legjobb barátodról

2021. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mivan ha ebből nem lesz ? Persze pozitívan próbálok hozzá állni, de ha nem jön össze akkor ugyan olyan jó lesz a barátsgunk vagy rosszabb ?
2021. jan. 29. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jön össze, minek akarnátok barátok maradni? Szerintem nem a baráságára vágysz, szóval nem veszítesz semmit.
2021. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért mondtam hogy bizonyosodj meg arról hogy tetszel e neki. Mert ha nem lesz belőle semmi az bizony valószínűleg elrontja a barátságotokat
2021. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!