Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom baránőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom két éve együtt van a barátnőjéve, és én évek ota ismerem mindkettőjüket, de valamiért csak most vettem észre, hogy mennyire csodálatos is az a lány. Gyönyörű, kedves, támogató, vicces és intelligens. Semmi másra nem tudok gondolni csak rá és irigylem a haberomat hogy ilyen barátnője és ilyen kapcsolatuk lehet. A csajjal is haverok vagyunk, szóval nem csak látásra szerettem bele, mindene tetszik.
2021. jan. 9. 19:01
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Általában rossz ötletnek tartom temetni az érzéseket, de ebben a szituban kifejezetten támogatom ezt az opciót.

Ha a párkapcsolatukat nem is vágod tönkre az érzéseiddel, a barátságod biztosan megszakad a haveroddal, miután kitálalsz. Szerintem kár ezzel foglalkoznod, szinte 100%-ra veszem, hogy ebből bármilyen formában is jól jöjjél ki. Rengeteg lány van még, könyörgöm nézegess más irányba inkább.

2021. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őket. Ha bepróbálkozol akkor a barátságoknak lőttek, s lehet a kapcsolatuknak is. Biztos hogy nem vagy inkább irigy rájuk?
2021. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mi itt bármit is írunk a kérdezőnek az érzései úgyse változnak. Ha kitálalsz aval valószínűleg mehetsz uj bff-t keresni ha meg nem később valószínű bánni fogod. Ezt neked kell mérlegelni. Máskülönben ha a lány leáll a pasija legjobb barátjával akkor ott a csajjal se stimmel valami.
2021. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem akarom szétszedni őket. A haveromnal régóta bararátok vagyunk és nem akarok kiszúrni vele és nekem fontos a lány boldogsága is. Jó a kapcsolatuk és szeretik egymást, inkább abban kéne tanács hogy felejtsem őt el.
2021. jan. 10. 00:19
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
Ismeredj másokkal, keress hobbikat.
2021. jan. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Tesó ez nem így megy, hogy csak úgy elfelejted. Én tábolságot tartanék a csajtól és nem találgozgatnék vele. Szerintem ez a legjobb módszer ha nem találkoztok.
2021. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Bros before hoes :D
2021. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!