Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sok alkalommal találkoztam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok alkalommal találkoztam már a kérdéssel (párkapcsolati akármik), hogy mondjuk meg miért szerettem bele, mit szeretek a legjobban a páromban. Ez utóbbi még talán érdekes is, de az előbbire miért kéne tudni válaszolni?

Figyelt kérdés
Most legutóbb egy olyan tanfolyamon voltam, ahol 10 dolgot kellett volna felsorolni. Én milyen ember vagyok, ha egyet se tudok? Végül a szerelem nem megmagyarázhatatlan, vagy nem kémia? Tényleg kéne tudni tudatosan erre válaszolni. Ez nem hülyeség? Rosszul kell éreznem magam, ha nem tudok válaszolni?

2021. jan. 29. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad! Mindig az adott két emberen múlik, hogy számukra mi a szerelem és hogyan élik az életüket. Ettől függetlenül lehettek jó pár!
2021. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!