Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet most nem egy mindennapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet most nem egy mindennapi “sztoryval” jovok ide, de kivancsi vagyok a masik velemenyere is. Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Szoval...3 honapja hogy egyutt vagyok a baratommal, es eddig minden jo volt. Kb 3-4 napja jott ez a “rossz megerzesem” hogy mar lehet nem szeret ugy. Mert: eddig mindig jott hozzam, megolelt magatol megpuszilt. Es mostanaban mar ritkan. Ezt el is mondtam neki es azt is, hogy van egy olyan erzesem hogy neki “van mas” lattam a telefonjat, tenyleg nem beszel senkivel de nem tudom...o allitasa szerint szeret, es nincs senki a hatterben. (Nem olyan tipus egyebkent aki megcsalna) tegnap is irta nyilvan hogy szeret, de nekem az hogy naponta leirja nap vegen 1x az keves😂 aztan lattam hogy ma reggelre az insta biobol levett mindent (idezet volt ott, es az en insta nevem tudjatok “@....”) es a nevem is levette...ami nagyon rosszul esett. Es ma azt mondta hogy mar nem tetszett neki ugy. Mondtam, hogy akkor tegye oda a nevem kezdo betujet es azt mondta, nem interneten eli az eletet es hogy ez gyerekes...azert kerdezlek titeket mert most nagyon szuksegem lenne a tanacsotokrs vagy hogy ki hogy latja ezt:) en 18 a baratom 21 ha ez segit:)

18/L


2021. febr. 8. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ennyiből az jön le, hogy hihetetlenül gyerekes vagy. Nem történik semmi izgalmas az életedben, unatkozol hát gyártasz egy kis drámát. Meg ez az instás hülyeség is, én mondjuk ki is nevettelek volna, ha bármi veled kapcsolatosat ki akartál volna íratni, mi ez óvoda?
2021. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. de, ez egy teljesen hétköznapi történet

2. 11 éveseknél még oké lenne ez a dráma

2021. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
együtt élek a korodbeli barátnőmmel, imádom, de mégsincs kinn a kezdőbetűje sehol. Ha nem ovis szinten gondolkodnál a párkapcsolatról, és a szeretet kifejezéséről, akkor eleve nagyobb eséllyel indulnál a férfiaknál..
2021. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1, tényleg nagyon gyerekesen állsz hozzá, túlságosan ragaszkodsz. 18 vagy, most már azért el kell kezdeni önállóbbnak lenni érzelmileg, nem mindenben a másiktól függni (pl. ha nem írja egy nap hogy szeret, akkor már világvége van)


2, túl hirtelen váltott a barátod, rideg lett és távolságtartó - egyértelműen valami gáz van a kapcsolattal. Nagy eséllyel ez a túlzott ragaszkodásod üldözte el/vette el a kedvét fokozatosan és távolodott el tőled, de nem lehet kizárni hogy megismert egy másik lányt

2021. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nekem akartad volna előírni, hogy mit tegyek ki a SAJÁT közösségi oldalamra, hát megnézhetted volna magad. A barátod a TÁRSAD, nem a tulajdonod, hogy megszabd neki. Ha még más csajt akart volna kitenni, érteném a bajt, de hogy nem volt hajlandó 3 hónap után is kint hagyni a nevedet...Nagyon szimpatikus, 21 éveshez illő hozzáállás, mert nem ezen múlik egy kapcsolat! Te vagy az, akinek fel kéne nőni, de komolyan.

Egyébként az ő részéről lehet, felszállt már a rózsaszín köd és nem csak nyalni-falni akar már téged egész nap. Nem lehet, hogy pl komolyan beszélgetne? Amit veled, nem tudom, mennyire lehet, ha ilyen instás hülyeségeken képes vagy megsértődni...

2021. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyen gyerekes. Attól, hogy nem ismételgeti azt egész nap, hogy "szeretlek", attól még nem fog megcsalni... És igazából jobb is, hogy így teszi, mert ha egyfolytában mondogatná, valamilyen szinten ez a szó elveszteni az értékét.


Az pedig hogy nem írja ki sehova, hogy kapcsolatban vagytok... Ezek után azt hittem, hogy valami 12 éves nyafog, szóval képzelheted, hogy meglepődtem, amikor láttam, hogy már 18 vagy... Ez a fiú ritka nagy kincs, manapság kevés ilyen van. Jól teszi, hogy nem pazarolja ilyenre az idejét, te pedig igazán példát vehetnél róla. Az instagram amúgysem több, mint tömény képmutatás. Számomra olyanok ezek a bioba kiírt kezdőbetűk, meg jelölések, mintha valaki a trófáit sorakoztatná fel, hogy mindenki jól lássa.


Jótanács: Ne csinálj bolhából elefántot! Ha ilyen csip-csup hülyeségekkel traktálod, szegény srác visítva fog elmenekülni tőled.

2021. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

nem vagy Te egy kicsit NAGYON féltékeny?

2021. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!