Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem és ez fáj. Hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem és ez fáj. Hol rontottam el? (Történet a leírásban. )

Figyelt kérdés
Nem értem és ez fáj. Lány vagyok,15 éves. Tudjátok én nekem már kiskorom óta tetszenek ezek a szerelmes dolgok. Nos, nekem itt lenne a problémám: A fiú, aki már általános 1. osztálya óta tetszik már 3 éve nem beszélt velem. Hogy hogy is volt? Még 1. osztály előtt találkoztunk hála egy jó barátomnak. Már azóta úgy gondoltam, hogy a barátja akarok lenni. Így is lett. Sok mindent együtt éltünk át, és néhány dolgot külön. De az általános iskolánk épp az utolsó éveit járta ugyanis be akarták zárni. Ezért az osztályból az okosabbak, (közöttük a legjobb barátaim és én is, de ne vegyétek úgy, hogy okoska vagyok) felvételiztünk 4. osztályban egy 8 osztályos gimnáziumba. Olyan 14-en felvételiztünk, de csak 4-en jutottunk be. Én, a fiú, aki tetszik, az ő másod unokatesója és egy lány, akivel akkoriban nem voltunk annyira jóban. Így régen elváltam a régi barátaimtól, de örültem, mert úgy vettem a gimit, mint egy izgalmas, , , új iskolai életet". Kár, hogy nem így lett. Amikor ugyanis a gimibe kerültünk, lett 3 barátom, akikkel elvoltunk. Csak azt vettem észre, hogy rajtuk kívül senkit sem érdekelek. Sőt, az egyik barátom, már nem is a barátom. De mindegy. A lényege a kérdésnek. Mit tegyek, ha a fiú, aki már lassan 8 éve tetszik és szeretem, mióta átjöttünk a gimi szinte sosem beszéltünk egymással, csak szemezgettünk, meg eléggé sok véletlen dolog történt. (Pl. Egy csapatba kerülés, egymás mellett ülés egy órán, meg ilyesmi) Kérlek segítsetek! Már 4 éve ki vagyok fordulva magamból! Nem értem! Hol rontottam el?

#magány #barátság #fájdalom #szív #fal két személy között #mindennapi sírás
2016. szept. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk, hogy te hol rontottad el, de menj oda hozzá és beszélj vele, mert arról semmit sem írtál, hog miért nem beszééltek
2016. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, pont az az, hogy nem tudom miért nem beszélgetünk. Az én hibám is mondjuk, mert elég félénk vagyok és mint mondtam eléggé magányos vagyok az osztályban is és ezért én sem igazán beszélek vele. De amikor átjöttünk a suliba akkor próbáltam vele beszélni, ő volt aki nem beszélt velem...
2016. szept. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!