Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom zavarba hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom zavarba hozni?

Figyelt kérdés
Akarmit mondok neki, dicsérem már mondtam neki olyat is amitől minden lány belepirulna... de valahogy nem jön zavarba. Nagyon közel is voltam voltam hozzá simogattam az arcát tényleg mindent megpróbáltam de semmi. Miért lehet ez? 19/f
2021. febr. 12. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányról mondj inkább többet, merte gy 40 éves prostituáltat nem fogsz zavarba hozni xD
2021. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem olyan típus, akit zavarba lehet hozni. Minden ember más, fogadd el, hogy ő ilyen
2021. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves és kicsit több mint féléve nagyon nagyon jóba vagyunk és neki is tetszem de nem jön zavarba. Ő hamarabb hoz engem zavarba mint én őt.
2021. febr. 12. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először magadon javíts inkább
2021. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod minden áron zavarba hozni? Élveznéd, ha zavarba jönne? Amit cselekedtél vele, amiatt nagyon kevés lány jön zavarba. Ha tetszik a lány, akkor szórakozzatok, de ne akard zavarba hozni. Az, hogy nem pirul el, nem azt jelenti, hogy tapasztalt q*va!!
2021. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam elpirulni, amikor zavarba hoznak, de szerintem nem is nagyon szoktam kimutatni ezt az érzést. Ezen ne aggódj inkább, lehet hogy ő is olyan, mint én. (Vagy hallgasd meg a szívverését, az tuti szapora lesz neki is)
2021. febr. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!