Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mitől van ha egy férfinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van ha egy férfinek csak egy fajta lány jön be?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy pl van olyan akinek csak a kövér lányok jönnek be stb ezeknél az embereknél ez miért alakul ki?

2021. febr. 13. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
honnan tudjam, nem is érdekel
2021. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szivessa3 ***** válasza:
91%
Mindenkinek van egy nőideálja, valószínűleg azért.
2021. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
én maradok az alacsony normális testalkatú lányoknál
2021. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Mivel férfit írtál ezért 30évesen megpróbálok válaszolni.

Nekem azért alakult ki így az ideálom mert sok csalódáson vagyok túl. Volt meseszép baratnőm, vékony.magas,alacsony.duci,szőke.barna,de rájöttem,hogy engem hidegen hagy a külseje. Egy igényes ruha, szép ápolt haj és egy szép mosollyal engem megvesznek.

Nyilván rengeteg dolog kell stimmeljen,hogy ideálisnak hívjam,

De pl imádom a karakán,intelligens,humoros csajokat.

Amúgy Fraud szerint mindenki az anyjához hasonló nőt keres, lehetsz bármennyire jó,ha nem ugrod meg a mama lécet akkor nem érdemes teperni.

2021. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rubensi.alkatú nők kívánatosak .
2021. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ízlés egyénileg változó - és nem vitatéma.

.

Akinek "minden mindegy", az nem egyéniség.

Aki azt figyeli, mi az, ami a többségnek 'bejön', az utánozó majom, vagy pedig nyájat szerető birka.

2021. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A duci-kövér nőnél nincs is jobb! Egy csontkollenció botsáskát senki sem akar simogatni!
2021. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam ilyet a családomban.. a fiú csakis a vékony lányokat szereti és annyira ragaszkodik ehhez hogy nem is akar ismerkedni olyan lánnyal aki mondjuk egyáltalán nem csúnya sőt, okos is csak épp van rajta 1-2 kiló plusz. Szerintem az ő eseteben ez rendkívül beszükültségre utal. Persze mindenkinek van egy zsánere de szerintem ha épp szembe jön a nagy ő aki kék szem szőke haj helyett barna szem feketehaj akkor pont nem fog érdekelni csak az hogy igényes és ápolt legyen.
2021. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!