Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 13-15éves lányok (a rib*n*os...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-15éves lányok (a rib*n*os fajta) komolyan azért járnak 17-18+os pasikkal hogy tudjon nekik venni cigit, piát meg s*x kellékeket?

Figyelt kérdés

#ital #cici #sexkellékek
2016. dec. 21. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem csúnya szó, ne cenzúráld.:)
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség :D szerintem egyszerűen csak azért mert nem egy 14 éves kisfiúcskát akarnak maguk mellé, vagy egyesek azért mert ez "menő", ilyen is előfordul de szerintem amiatt senki nem jár egy fiúval hogy bemenjen neki a boltba :D
2016. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig van egy pár ilyen ismerősöm ők messziről elkerülnek engem de multkor az egyik barátnőmmel hallottam őket beszélgetni erről hogy csak ezért járnak velük és ezért ez már a szánalmasságnak nagyon az alja!
2016. dec. 21. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban szánalmas de biztos vagy benne hogy nem csak poénkodtak?
2016. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
100%

Ja.. a 13 éves lányoknak biztos kellenek "szex kellékek".. kérd meg Radics Petit, hogy indítson egy GYK idióták sorozatot is...


24F

2016. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
Csak, hogy biztos átjöjjön: Nem lehet, hogy az említett kislányoknak csak nagy a szája?:D
2016. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kell egy ilyen lány
2016. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem ertettem, hogy a dohanyzas mitol meno dolog.. Szerintem undorito, amikor egy nonek cigi van a szajaba foleg, ha egy fiatalrol van szo.. A fiatal lanyok sokszor azert jarnak idosebb sraccal, mert ugye a lanyok 13-15 eves korukra fejlettebbek mar, mint a fiuk igy nem egy kisfiuval szeretnenek lenni, hanem egy kis komolysagot akarnak.
2016. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!