Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon könnyen felizgulok. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon könnyen felizgulok. Ez baj? Mot lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és másfél éve van barátnőm (első kapcsolat). Októberben feküdtünk le előszőr, de előtt is volt már petting meg ilyenek. És az a baj (már ha baj), hogy nagyon könnyen felizgulok. Már attól is, hogy a barátnőm megpuszilja a nyakamat, vagy mondjuk hozzám bújik filmezés közben. Most korona kontaktok lettünk ezért nem találkozhatunk és tegnap amikor telefonáltunk mutatott valamit chaten és pizsamában volt és egy nagyon picit (nem is direkt kihívóan) átlátszott a felsője és láttam hogy nem volt rajta melltartó és attól is teljesen merevedésem lett. Az ágyban nincs gond, nem megyek el túl hamar, de néha kellemetlennek érzem hogy ilyen könnyen feláll. Nyáron amikor voltunk strandolni haveri társasággal és ott volt a barátnőm, a szexi bikiniében akkor is attól féltem hogy valaki észreveszi hogy beindultam. Meg általában csőgatyát hord és attól is mindig totál kész vagyok ahogy látszik a formás feneke, meg a combjai.

Baj ha ilyen könnyen beindulok? Vagy mit tudok csinálni, hogy ne álljon fel ilyen könnyen?


2021. febr. 20. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mit tudnál tenni ellene,de szerintem ez nagyon jó,hogy másfél év után is ennyire izgat a barátnőd,már csak a kinézetével,hogy ezt így még mindig eléri. Úgy hogy alapból ezzel szerintem semmi baj,sőt,csak gondolom az ilyen kellemetlen helyzeteket mint strand szeretnéd elkerülni.
2021. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs azzal, ha könnyen felizgulsz. Ebből is látszik, hogy tetszik neked a barátnőd. Nincs mit szégyellni ezen.
2021. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
17 vagy ember. Kú*jtok!! Nem lehet erre mást mondani, pár év múlva már konszolidáltabb lesz. :)
2021. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is örülök hogy tetszik nekem, mertbsokszir hallottam hogy előbb utóbb elmúlik a kezdeti lángolás. Amúgy nagyon csodálatos lány és nem csak a külseje. De igen... Inkább az ebből adódó ciki szitukat hogy kerüljem el? Mert haverok elött vagy a strandon nem akarom hogy észrevegyék. Ha nagyon koncentrálok hogy elmúljon akkor el tudom mulasztani de csak nagyon rövid időre és amint albambulok megint feláll
2021. febr. 20. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Mit tudnál csinálni? max mikor tudod hogy ilyen alkalom lesz kivered 2-3x xD

De az se jobb igazából, nem tudom, semmit. Örülj

2021. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem baj ha hamar felizgulsz, csak néha kellemetlen. Strandon és hasonló helyzetekben igyekezz nem hozzá érni, a vízben senki sem látja, ha ölelkeztek. Csak ezt teheted ellene.

Ffi.

2021. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj még 50 évet... aztán panaszkodhatsz, hogy már alig akar felállni. :D
2021. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!