Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor a barátnőm megbánt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a barátnőm megbánt engem, akkor rá kb 5-10 percre én kérek tőle bocsánatot. Szerintetek mitcsináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Mint ahogy irtam, a barátnőmmel mikor ilyen kis dolgokon összeveszünk, akkor bedurcik, és hisztizik. Olyankor elköszön, és lelép. Aztán láto hogy fentvan, rá 5-10 percre én kérek tőle bocsánatot, mert nagyon hiányzik nekem, és félek hogy ez miatt elveszitem őt :/ Szerintetek hogy változtassak ezen, hogy ne én kérjek bocsánatot tőle?

2020. jan. 13. 21:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez nekem ugy tunik hogy erzelmileg zsarol,tudja hogy annyira szereted hogy barmit megtennel erte

Talan ugy tudnal ezen valtoztatni hogyha legkozelebb bedurcizik akkor nem irsz neki egybol hatha eszre veszi hogy ez igy nem helyes es nem egeszseges a parkapcsolatotokra

2020. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél papucs.

Így nem fog férfinek tekinteni. Nem gáz az ha te kérsz bocsánatot, mégha nem is te vagy a hibás, félre kell tudni tenni az egódat. De van egy határ.

2020. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat. Egyébként 16/F vagyok. :) Ez lemaradt.
2020. jan. 13. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitartást.

Bármilyen kapcsolatra igaz, hogy ha az ember lemegy kutyába, akkor úgy is bánnak vele, mint egy kutyával.

2020. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják érzelmi zsarolásnak.

Egyszer bírd ki hogy nem írsz rá bármennyire is hiányzik.

A legközelebbi "összeveszéseteknél" mond meg neki, értelek, de te nem értesz engem. És ne írj neki. 2-3 nap utan ha nem ír v keres, akkor szerintem jobban is jársz, mert nem szeret. 32 vagyok, de ha felhuz a párom alltalaban csendben marad,nekem meg kell 2 nap hogy belássam egy p***a voltam és bocsánatot kérek. Természetesen közte nem durcizok és beszélek vele csak lathati rajtam h valami nem oké. Ilyenkor ha megkérdezi el is mondom hogy "még mindig azon jár az eszem mi volt" ilyenkor ha én voltam a hulxe nem szol csak megpuszilja a fejem, ha ő volt a ludas annyit mond " nem gondoltam hogy ennyire megbantott,sajnalom" es puszi,aztán minden oké. Tudják a fiuk hogy mikor ők a ludasok, de ne mindenért te kérj bocsánatot. Teny hogy én meg szeretem anmyira hogy szintén felvallaljam ha h.lye voltam, csak idő kell mig a sértettségem elmulik és tudok realisan gondolkodni. Ha nem múlik el akkor viszont előhozom 2-3 nap utan (ha nem azonnal) hogy most ez k..vara rosszul esett, és elmondom miért. Akkor bocsanatot kér, es én is hogy tul hevesen vagy épp nem jol reagaltam le. 12 éve működik..

2020. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!