Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik “alacsonyító” műtét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KillerHUN3 kérdése:

Létezik “alacsonyító” műtét?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest elég magas vagyok és ez aggaszt..páromnál is magasabb vagyok egy ici picit. Nem mondom, hogy ezvégett szakítanék vele, mert egy ilyen dolog miatt nem éri meg eldobni a kapcsolatom, de egy kicsit zavar, hogy magasabb vagyok nála. Mióta letettem a cigit azóta elkezdtem nőni megint mint egy bolond gomba. Párom viszont már megállt a növésben. Amikor összejöttünk még egymagasak voltunk. És ha lehetséges (és létezik) egy ilyen alacsonyító műtétbe simán belemennék és összegyűjteném rá a pénzt...szerintetek?


16/L


2021. febr. 26. 13:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, miből kellett volna kiszámolnom, hogy te ugyan az a kommentelő vagy?🤔
2021. febr. 26. 19:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Magasító műtétről láttam a tv-ben h szerbiában csinálják néha (nem feltétlenül helyi) férfiak. Merthát ott a világon a legnagyobb az átlagmagasság. És az tuti horror, hogy kettévágják a sípcsontjaikat és megtoldják. ehrrr
2021. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb kevés önbizalommal rendelkező magas lány álma az, hogy alacsonyabb legyen"


Csak ti nők vagytok a magassággra fixálva. Minket férfiakat nem érdekel. Emiatt ne legyen kevés önbizalmatok.

2021. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 2 cm az lófarok, annyit még napközben is változhat a magasságod (reggel magasabb vagy, mert alváskor “kinyúltak” a porcok). 16 évesen a lányok már nem nagyon nőnek vagy max tényleg néhány centit, de az most tényleg akkora dolog, ha valaki nem 178, hanem 180 cm? Ugyan már. Szemmel észre sem vehető, mérőszalaggal meg nem nagyon járkálnak az emberek. Ha meg leszel egy 182 mondjuk, akkor is mi történik? Így is úgyis jó magas vagy, akinek nem számít ez, annak tök mindegy, aki meg kifejezetten a magas nőket szereti, még örülni is fog.

A párodat meg nem úgy vettem ki, hogy zavarná a dolog (ráadásul ha 20-21 év alatti, még ő is nőhet). Ne csinálj problémát oda, ahol nincs.

A ciginek meg semmi köze hozzá, én 13-14 évesen elértem a végleges magasságomat, 18 évesen kezdtem el intenzívebben dohányozni, 19 évesen abbahagytam kb egy évre, nem volt semmi változás. Unokatesóm már általánosban is cigizett, rengeteget szív, 190 cm. A bátyám meg soha ki sem próbálta, mégis 173 cm magas.

2021. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
16 évesen már nem nőnek a csajok
2021. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Magasító műtétet többnyire combcsont-toldással szokták megoldali (ott csak 1-1 csontot kell), valami olyan anyagot ültetnek be, ami idővel átcsontosodik -ha jól emlékszem, a vér fibrigonjéből állítják elő- és olvastam valami nyújtási műveletről, ami szintén meglehetősen hosszadalmas művelet.


Alacsonyító műtét legalább ennyire kellemetlen.

2021. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Létezik...úgy hívják gyorsvonat... :D :D
2021. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok ugyanezzel a magassággal. én imádom, legalabb nem vagy átlagos 😌
2021. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem értem, miért zavar? 15/l vagyok, 150 cm, utálom a magasságom. Persze mindenki így van ezzel, ha valaki magas, akkor alacsony akar lenni, ez fordítva is így van. Nem hinném, hogy létezik ilyen, ha még is, hülyeség pénzt költeni rá. Ha a barátod szeret, nem fontos a magasságod. Ez van sajnos, csak fogadd el, és megtanulsz élni vele. Nem olyan nehéz
2021. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!