Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy srác. Nem tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Nem tudom, h én is tetszek e neki. Igen? Vagy nem? Sztori lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok! (lány vagyok)

Tetszik egy fiú


Egy éve felreppent egy pletyka az osztályban, hogy ő szerelmes belém, akkor még nem annyira érdeklődtem iránta, de elvileg ő igen.

Most egy ideje azt veszem észre, hogy egyre jobban érdekel a fiú. És elég sokszor néz engem tanórákon, meg tesin. De úgy külön nem szoktunk beszélni, max. egyszer kétszer házi feladat miatt. És (általában) mindig küld jeleket


Nemtudom mitévő legyek.


Válaszokat előre is köszi


2021. febr. 26. 20:28
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan beszélgess vele másról is, mint a házik vagy a suli, abból bajod úgysem származhat.
2021. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de még ebben vagy vagyok gyakorlott. Tudnál írni pár példát, hogy milyen félékre gondoltál?
2021. febr. 27. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az első válaszoló vagyok. Figyelj, kérdezz először alap dolgokat. Van-e testvére, hol lakik, milyen volt a gyerekkora (ez elég jól működik mert sok más téma kerekedhet ki belőle, na meg itt vicces pillanatok is szoktak lenni amin együtt nevethettek). Esetleg megkérdezheted mi lesz ha nagy lesz. :D ekkora már elértek azért egy pontra, látni fogjátok, hogy tudtok-e egy hullámhosszon lenni. Ha igen, adja magát minden, be se fogjátok a szátokat majd. Ha meg nem megy sehogy, marad a sulis viszony. Mosolyogj neki, dicsérd meg valamiért, azt nagyon szeretik a fiúk, de ne alaptalan dicséret legyen. Dobd neki néha hátra a hajad. Érezni fogod majd, ha működik hidd el. :) Bátorság kell, gyakorolni.
2021. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem beleírni, hogy kb. egy hete megkérdezte tőle az egyik lány, hogy összejönnek e. És ő azt mondta, hogy NEM MERT VÁROK VALAKIRE. Ezt szerintetek minek vegyem. És ezek után kezdett el "bámulni". De én nem merek kezdeményezni. Milyen jeleket küldjek neki, hogy egyértelmű legyen a számára a helyzet?
2021. febr. 28. 11:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Légyszi, valaki,szerintetek ez mit jelenthet, amit az előbbi kommentben írtam?
2021. márc. 1. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
bejössz neki és kész pont
2021. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!