Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes?Lehet ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és Decemberben megismertem az interneten keresztül egy 17 éves lányt.Én leszbikus vagyok ő pedig biszex.Ő Ukrajnában él(Kárpátalja)én pedig Sopron,szóval 500km van köztünk.Eléggé egymásba szerettünk,december óta reggeltől estig beszélgetünk,írásba esetleg hívásba.De rengetegszer is vitázunk,mert hát vagy ő féltékeny valakire vagy én,sokszor hisztiből mondtam már neki,hogy hagyjuk egymást úgy se lesz köztünk semmi,mert hát a távolság nagyon közénk áll,de valahogy mindig a hisztik után egymásra találtunk.

Meg én rengetegszer őrlődök azon,hogy mi lesz ha hamarossan talál valakit és az nekem tökre fog fájni,meg én így mondogatom magamba,hogy nem akarok szerelmes lenni,mert félek...Azon gondolkodok,hogy lezárjam vele ezt az egészet vagy ne?Ha igen akkor hogyan?

Szerintetek működne kettőnk között egy rendes kapcsolat?



2021. márc. 5. 01:13
 1/8 anonim válasza:
90%
Igen hát ez elég nagy a táv. De sok kapcsolat döcögősen kezdődik. 3-4 hónapja ismeritek egymást még bármi lehet. Én a helyetekbe nem adnám fel úgy sem veszítetek semmit, ha egyszer vannak egymás felé érzéseitek úgy se fogtok találni mást mostanában. Beszélgessetek, ismerkedjetek, esetleg menjetek el egymáshoz majd ha lehetséges ott úgyis kiderül majd mi lehet ebből. És valljuk be nehéz nőként női párt találni már csak a félelmek miatt is. Ne szalasszátok el egymást, ha tényleg szerelmesek vagytok. Lehet komoly lesz a dolog és össze költöztök akkor meg félúton semmibe se kerül pénzen kívűl a közös élet. Sok szerencsét, ha mégis belevágnál!:)
2021. márc. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy kapcsolat alapja (pláne ha távkapcsolat) a bizalom. Ez már most nincs meg 😀

Amúgy megtudnátok-e oldani a találkozásokat? Van rá időtök és pénzetek. Pláne a covid miatt tudnátok-e utazni?

Meddig lenne így? Ha megtudjátok mondani, hogy x idő múlva valamelyikőtök költözik az baromi sokat segít, hogy látjátok a végét.

Hogyan oldanátok meg az összeköltözést, ki jönne vagy menne? Milyenek a munka lehetőségek számotokra? Ki hagyja ott a családját, barátait?

Milyen gyakran és hogyan találkoznátok? Negyed évente egyszer vagy hetente- két hetente? Ő jönne vagy te mennél?



Saját tapasztalatból írtam a kérdéseket, ha komolyan gondoljátok érdemes nagyon átbeszélni szerintem.

2021. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég sok az a táv,de nekem is külföldön lakik a párom.

Megtudnánk oldani többször a talit,de ez a covid most bejött és elég nehéz, de kitartásnak kell lennie. Ha akartok igazából egymástól valamit akkor vártok,úgyis fogtok találkozni ha kitartóak vagytok. Sok sikert.

2021. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veszteni valod,ha rosszul alakul,akkor ez egy tanulsag lessz szamodra,Amit egy kovetkezo szemelyel jobban fogsz csinalni meet tudod h not tettel rosszul s jol
2021. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Látod, ha csak barátnőd lenne, mint más normális nőnek ahogy vannak barátnői, akkor nem kellene attól félni, hogy elveszítheted.Lehet,ti félreértelmezitek ezt a leszbikusságot.Azért, mert valaki extrán szimpatikus, sokkal jobban érzed vele magad, mint mással, nem biztos,hogy bele kell keverni a szexet is.
2021. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Távkapcsolat nem müködhet.
2021. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Taliztatok már egyáltalán?

Hogy oldanátok meg ha pár napig nála lennél, vagy nálad lenne? Szülők mit szólnak ehhez? Főleg nála, hogy csak 17 még :)

Amúgy sok sikert, kitartást.

Ahogy irták is, a bizalom a legfontosabb.

Nekem is volt már próbálkozásom távkapcsolatra, ö bajai, én pécsi, szóval annyira nem is huu de vészes táv, de nem jött össze, pedig taliztunk is, nálam volt hétvégente. De mint kiderült, mással is csevegett, próbálkozott... Bocsi a sztoriért, csak eszembe jutott ☺️

2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője a kapcsolatnak, mert túl nagy a távolság, és túl fiatalok vagytok, ráadásul ő még nálad is sokkal fiatalabb (ebben a korban nagyon sok az a 2 év egy távkapcsolathoz), és mivel biszex, nála dupla az esély az elcsábulásra is. Ha ettől el tudtok vonatkoztatni, néha azért meglátogathatnátok egymást, és együtt tölthetnétek néhány boldog napot, hétvégét, stb... Komoly kapcsolatra viszont keress közelebbit!
2021. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!