Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Voltak kisebb-nagyobb szakításaink, de mindig újrakezdtük.

Mostanában megint előjött nálam a szakítás gondolata, mert hiányérzetem van. Nem kívánom már őt. Ez szerintem egy nagy veszekedésünk miatt alakult így. Én nagyon kikészültem, rengeteget stresszeltem. Amikor vele voltam, akkor is állandóan ezen járt az agyam és talán még mindig nem múlt el. Néha úgy érzem, visszatart attól, hogy kiteljesedjek.

Régen nagyon kedves volt, szépeket írt, állandóan velem akart lenni, sokat beszéltünk, de már nincs így. Régebben volt, hogy én találkozni akartam vele, de ő kifogásokat gyártott. Ez azóta változott.

Engem már más fiú is elkezdett érdekelni. Tudom, hogy nem kéne így lennie, de ha nem jó a kapcsolat, akkor megesik az ilyen és nem is tudom ezt irányítani.A problémáimat is szívesebben beszélem meg másokkal, mint vele. Félek szakítani, mert még mindig fontos nekem és ha megtenném, lehet, hogy megbánnám.



2018. szept. 7. 16:11
 1/3 anonim válasza:
ezen en is atmentem. Elhagytam a masikert, es irdatlanul pofara estem egy honap mulva. Az ex visszajott volna hozzam, mert gondolkodtam rajta hogy ujrakezdjuk, de aztan nem igy tortent, nem tudtam volna mar. De nem bantam meg, barmennyire is fajt akkor a csalodas. Uj kapcsolat uj emberek uj kozeg, es ha evek mulva visszagondolsz ra rajossz hogy megerte lepni, elmondasod alapjan ez mar ugy is halott ugy
2018. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami elromlott nem eldobni, hanem megjavítani kell! Persze ha mind két fel akarja.
2018. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy 17 éves vagyok és ő az első barátom. Talán baj, hogy még "nem éltem ki magam".
2018. szept. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!