Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a tökéletes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tökéletes emberrel vagyok együtt de nem kell?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok vele de egyszerüen nem tudok szeretni. Szeretni annyira nem tudok, hogy az amúgy kedves szüleimet se tudom szeretni és bánaton kívül más érzés sosincs bennem. Ő tökéletes, kedves, tényleg szeret, jót tudok vele beszélni de nem kell mert külsőre és belsőre nem az én izlésem de főleg külsőre. Barátként tök jól elvoltam vele de ő meg mindig többet szeretett volna barátságnál. Én belementem mert különben elveszítettem volna és amit írok neki azok számomra csak üres szavak. Még mindig a szerelmet "keresem" és ha elgondolkozok, hogy kivel képzelném el a jövőmet ő az utolsók között lenne. Nem tudom mit tegyek, hogy megszeressem
2021. márc. 7. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engedd, hogy más szeresse!
2021. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sem külsőre, sem belsőre "nem az ízlésed", akkor akármennyire szeret, számodra nem ő a megfelelő partner. Önzőség volt a részedről belemenni a kapcsolatba az előbbiek tudatában, mondd meg neki, hogy te nem tudod úgy szeretni, ahogy ő szeret téged.
2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!