Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belefér egy kapcsolatba, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy kapcsolatba, ha közben vannak fiúbarátaim?

Figyelt kérdés
Szóval mielőtt összejöttem a mostani barátommal, volt egy nagyon jó fiúbarátom, akivel bármit meg tudtunk beszélni, és én tényleg csak barátként tekintettem rá, aztán ahogy összejöttem a mostani barátommal, ezzel a sráccal eltávolodtunk egymástól, és ez lassan három hónapja volt. Viszont amióta a barátommal vagyok, már nem is beszélgetek a régi barátaimmal, és hiányzik ez a fiú is, de tudom, hogy a barátomnak rosszul esne, ha újból beszélnék vele, pedig tényleg megvan köztünk a bizalom, és bízik is bennem, és azt mondta, hogy ő nem akar korlátozni, szóval szerintetek belefér, ha újra beszélek ezzel a régi barátommal?

2016. júl. 3. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
A mostani barátomat úgy értem, hogy a szerelmem.
2016. júl. 3. 16:06
 2/7 October15 ***** válasza:
100%

Persze! Két teljesen különböző kapcsolati formáról beszélünk.. nem mondom, hogy nincs átjárás a két kategória között oda-vissza de az most más kérdés.


Mondjuk az kérdéses, hogy milyen barát az aki egy szerelem miatt 3 hónapig le se szr. Ha a barátod [mármint a "fiúbarát" nem a pasid] ezt megbocsájtja akkor bizony durván jó arc.

2016. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a sráccal amolyan lelki társi kapcsolatunk volt, hogy voltak hosszú idők, míg nem beszéltünk, de mégis mindig újra felelevenítettük a dolgokat. Viszont ez soha nem volt több barátságnál. :)
2016. júl. 3. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy érettebb felfogású srác tudni fogja kezelni intelligensen. Nem mondom, hogy repdesnék de tudomásul venném, hisz nem vagy a tulajdonom és ő már előbb a barátod volt, mint ahogy én beléptem az életedbe. Annyi kikötésem lenne, hogy ne lógjál vele sülve-főve és amit vele megosztasz azt oszd meg velem is. De ettől függetlenül te életed, te dolgod. Most beleképzeltem magam a barátod helyébe, hogy én hogyan csinálnám...:)
2016. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen belefér.
2016. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fér bele, az már régen rossz...


Nem is értem,eddig miért nem beszéltél vele.

2016. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen.


Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom akivel tényleg mindent megtudunk beszélni és nagyon jól eltudunk hülyéskedni. Internetes barátságból indult, egy online játékba küldözgettünk egymásnak dolgokat, és elkezdtünk picit beszélgetni aztán kiderült hogy egy helyen lakunk és megbeszéltünk egy találkozót, akkor derült ki hogy alig 3 utcára lakunk egymástól csak, az útjaink sosem keresztezték egymást, ezért nem láttuk még egymást szinte soha. Én igaz csak 5 éve élek itt, a srác meg születése óta. A fiú barátomnak komoly kapcsolata van és akkor is már együtt voltak a jelenlegi barátnőjével, ő vele is jóba vagyok, ők távkapcsolatba kezdték, de a lány idejött dolgozni és együtt is élnek már. Nekem első szerelmem van jelenleg 22 éves létemre első kapcsolatomba vagyok alig 10 hónapja és a barátomnak eleinte nem tetszett hogy nekem egyetlen egy barátom van aki fiú. Persze ma már elfogadta és ők is úgymond kijönnek meg így négyesbe is időnként eljárunk erre arra. Persze amikor első 1-2 hónapba én is picit hanyagoltam a srácot, de ő idejött hozzánk és kérdezte tőlem hogy mégis mi bajom van vele. Persze akkor megbeszéltük, bemutattam neki a barátomat aki nagyon lenyugodott mióta megismerték egymást, így már jobban megbízik bennünk mert ő is levette hogy mi a helyzet.

2016. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!