Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem akarok kapcsolatot? 20/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen most a zenei karrieremre akarok koncentrálni , építeni magam, ami mellet nekem egyáltalán nem fér bele egy párkapcsolat még nem is hiányzik, szeretnék egyszerűen magammal foglalkozni megtalálni magam , utazni. Illetve a zenélés mellet nem akarok nőt mert ez egy külön életvitel. Alapjában az zavar hogy minden rohadt alkalommal jönnek hogy miért nincs barátnőm, de gáz,meg minden és eléggé Zavar és úgy érzem így kevesebb vagyok!
2021. márc. 18. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy az, nem kell sietned. Amikor szeretnéd akkor legyen, nem kell erőltetni.
2021. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy kevesebb!

Én idén leszek 20, én is a karrieremre koncentrálok, epítgetem már a vállalkozásom, és nem is akarok barátnőt, családot a jövőben sem. Így annyira jó nekem!

Egy lány/nő csak hátráltatna úgy érzem. Szard le amit mondanak, élj úgy ahogy jól esik!

2021. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Még lesz időd meggondolni magam én most 30+ évesen kezdem úgy látni hogy kell barátnő mert előre visz
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

27 vagyok, de én még most se akarok kapcsolatot. Nyílván mindenkinek vannak bizonyos szükségletei, de komoly párkapcsolat nálam nem fér bele.

Egyáltalán nem gáz, hogy szingli vagy. Sokan meg szar kapcsolatban vannak, mert félnek egyedül lenni, meg mit szólnának a többiek, ha nem lenen párja.

Éld úgy az életed, ahogy szeretnéd.

2021. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok akik piszkálnak, azt gondolják, hogy ennyi évesen már kötelező hogy párkapcsolata legyen valakinek? Hülyeség. Milyen jogon szólnak bele az életedbe? Mindenkinek a saját döntése. Én teljesen meg tudom érteni ha inkább a karrieredre koncentrálsz most. 21 vagyok, sok embernek már gyereke van ilyenkor, én nem vágyom se gyerekre, se családra, se párkapcsolatra. Ráér. Nem vagy kevesebb azért mert máshogy gondolkodsz valamiről. Inkább az a gáz aki ezt elítéli.
2021. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Aki zenész, az tudja, hogy ez nem könnyű szakma. Sőt, nagyon nem. Rengeteg lemondással és kompromisszummal jár. Hidd el, én tudom. 8 évvel vagyok idődebb nálad, Zeneakadémián szereztem klasszikus klarinétművész - zeneszerző diplomát. Jelenleg szólistaként dolgozom, mellette filharmóniában játszom, koncerteket és kurzusokat tartok. Emellett nekem sem fér bele az időmbe sem házasság, sem gyerek, de még egy normális kapcsolat sem.

Azt tudom tanácsolni, hogy döntsd el, mi a fontosabb: a zene vagy a magánélet. Sajnos mindkettőt nem igazán lehet összeegyeztetni.

2021. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"zavar hogy minden rohadt alkalommal jönnek hogy miért nincs barátnőm"


Itt szerintem ez egy burkolt kérdés, ami az identitásodra irányulna, csak nem kérdezik meg nyiltan, hogy a fiúkat szereted e vagy a lányokat.


Mellesleg nem érdemes az ilyen kérdéseket komolyan venni, mert tipikusan idősebb emberek teszik fel az ilyen sablon, oltós kérdéseket, mert nem tudnak mit kérdezni, ugyanis nem tudnak hozzászólni ahhoz ami téged érdekel, de az egész csak arra megy ki, hogy magyarázkodásba kezdj.


Tudd be annyinak, hogy irígyek, (negatívak) ne legyél velük közlékeny a jövőben.

Vagy akár oltsd vissza, (bár ez is felesleges) hogy lehet, hogy nincs, de mégis több lánnyal keféltem már mint te valaha fogsz.


Aztán vegye fel a labdát, ha már visszaütötted.


Ha bölcs akarsz lenni, akkor szerény maradsz, aztán annyit mondasz, hogy még keresed az igazit...

2021. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"zavar hogy minden rohadt alkalommal jönnek hogy miért nincs barátnőm"


A kérdés célja, pont az, hogy zavarjon, mert ez megöli a kreativitást...

2021. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Emellett nekem sem fér bele az időmbe sem házasság, sem gyerek, de még egy normális kapcsolat sem.


Azt tudom tanácsolni, hogy döntsd el, mi a fontosabb: a zene vagy a magánélet. Sajnos mindkettőt nem igazán lehet összeegyeztetni."



Mi a helyzet a zenész lányokkal? Férjnél vannak? Már csak azért kérdezem, mert nálam a szomszédnál van két gyerek, az apa kézilabda edző, az asszony válogatott, a két gyerek is edzésre jár a vasasba...


Sportcsalád...

2021. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!