Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi az ami belefér egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami belefér egy kapcsolatba? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt ,az elején majdhogynem minden tökéletes volt, de az elmúlt időben már alig beszélünk,pár szót ír vissza válaszként,nem akar felhívni,nem akar velem annyi időt tölteni mint az elején vagy amennyit én vele,Ha szeretnék valamit csinálni vagy menni valahová sokszor nincs kedve hozzá,néha az ünnepekre sem jön le. Párszor előfordult egy vita során hogy sírtam ő pedig tovább csinálta a dolgát mellettem,mintha mi sem történt volna.

Ha elmondom neki mi a problémám akkor nem érti vagy csak annyit mond hogy ő nem akarja megtenni amiket kérek tőle és hogy túl sokat várok el. Tényleg túl sokat "Várnék el"? Beleférnek ezek egy kapcsolatba?

Azt még hozzátenném,hogy szeretget amikor találkozunk, szóval nem vagyok biztos benne hogy nem szeret. Azonban itt ez a sok rossz, ami megkérdőjelezi bennem a dolgokat.Jelen esetben szünetet tartunk(nem is értette h.miért)Ír minden nap,viszont van hogy 4-5 óránként válaszol és kb fél oldal szövegre is pár szót kapok, de miért keres még ha nem akarja igazán ezt a kapcsolatot? Jogosan érzem magam rosszul vagy tényleg túlreagálom? A rosszindulatú kommenteket mellőzük ha lehet :)



2021. ápr. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl egyáltalán, és jogos a reakciod, teljesen érthető.

Én az ilyesmit nem engedném, nem tűrném el. Megbeszélném vele hogy változtasson, aztán ha nem sikerül nem akar, akkor szevasz

Nem érezném.. nem engedném hogy rosszul érezzem magam miatta, hiszen csak lehúz

Nagyon paraszt, beszéld meg vele vagy szakítsatok. Úgy érzem nem tisztel téged, és kissé kezd már kihűlni ez a kapcsolat

2021. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy kihűlt ez a kapcsolat. Nem foglalkozik az érzelmeiddel, valószínűleg csak megszokásból van veled. Szakíts vele szerintem.
2021. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös jövőtök. Az idődet másik fiú felé "pazarold", aki kedvesebb lesz hozzád.
2021. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2021. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele személyesen és beszélgess el erről vele komolyan. Mert ez hogy szétmentek aztán megint össze jöttök ez nem megoldás semmire hidd el. Az a megoldás ha le ültök és megbeszéltek a dolgokat. És ha mindketten akarjátok még ezt a kapcsolatot akkor keményen tenni kell érte. Ha ő viszont erre nem vevő akkor nem érdemes eröltetni a dolgot.
2021. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!