Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondanátok jó témákat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok jó témákat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, aki őrülten szerelmes belém, és ez fordítva is igaz.

Amikor még iskolába jártunk, akkor minden jobban ment.

Mióta karantén van, azóta is szinte minden nap rám ír, én meg válaszolok. A kapcsolatunk elvileg jól megy, de én nem mindig érzem úgy.

Mostanában nem nagyon tudunk érdekesebb témákról beszélgetni. Sokszor mostanában a háziról kérdez.

Amit tudni kell, hogy mindig ő ír rám, én soha sem írok rá. Szerintem emiatt kicsit rosszul is érzi magát, mert mindig ő ír rám, sosem fordítva. Én meg csak egy-egy szóban válaszolok mostanában sajnos.

Most kitaláltam, hogy én fogok ráírni, de nem tudom, hogy mivel kapcsolatban. Tudnátok nekem jó témákat mondani, amiről tudnék beszélgetni vele?

A válaszokat előre is köszönöm.

Azt kérlek ne írjátok, hogy hagyjam ott, mert nem fogom otthagyni, és a trollkodókból sem kérek!

Köszönöm.



2021. ápr. 19. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Van valami hobbija?
2021. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

De mégis, milyen kapcsolatot képzelsz el, ha még pár közös téma sincsen?


Vagy csak szexkapcsolatnak szánod?

2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1-es, nem nagyon, mert rengeteget játszik sajnos.

2-es, nem szexkapcsolatnak szánom.

Voltak közös témák, de csak suliban, az a baj. Most már nem nagyon vannak.:(

2021. ápr. 19. 12:54
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

3: ez így elég nyögvenyelős...


Sport, hobby, filmek, olvasott könyvek, közös ismerősök/barátok, utazás - akár Mo-on, akár külföldön..... végtelen számú téma van...


Semmi nem érdekli őt?

2021. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát vannak közös barátaink. Még anno arról is beszéltünk. Az is érdekli. Utazni nem nagyon utazik, mert elváltak a szülei, és az anyja tartja el, ezért szegények.

A sport is érdekli, de jelenleg nem sportol.

2021. ápr. 19. 12:59
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Irj rá hogy szia hogy vagy és ennek örülni fog hidd el és szépen te is rendszeresen írj rá


Ne jatszadoz az érzéseivel és nem érdekel ha leleszek pontozva !


Érdeklődj h mit evet ma

Mit nézet

Beszélgessetek a covidról és majd alakul

2021. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6-os, köszi, rendben, ezt jó ötletnek tartom.

Nem szeretnék játszadozni különben az érzései el, de nem tudom mit írjak neki, ez van.

2021. ápr. 19. 13:13
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Mind1 ha tetszesz neki mit írsz csak ne alázd meg stb

És én magamból kiindulva azt sem szeretem ha még alaznak másokat és beakarod vallani neki az érzéseidet?

2021. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8-as, tudja mit érzek iránta, és ez ugye fordítva is igaz. Így nem sok értelmét látom bevallani neki az érzéseimet. De azért köszi a segítséget.:)
2021. ápr. 19. 13:21
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem ártana beszelni róla szerintem..de ő nem akarna sulin kívül talizni vid?
2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!