Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondanátok jó témákat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok jó témákat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, aki őrülten szerelmes belém, és ez fordítva is igaz.

Amikor még iskolába jártunk, akkor minden jobban ment.

Mióta karantén van, azóta is szinte minden nap rám ír, én meg válaszolok. A kapcsolatunk elvileg jól megy, de én nem mindig érzem úgy.

Mostanában nem nagyon tudunk érdekesebb témákról beszélgetni. Sokszor mostanában a háziról kérdez.

Amit tudni kell, hogy mindig ő ír rám, én soha sem írok rá. Szerintem emiatt kicsit rosszul is érzi magát, mert mindig ő ír rám, sosem fordítva. Én meg csak egy-egy szóban válaszolok mostanában sajnos.

Most kitaláltam, hogy én fogok ráírni, de nem tudom, hogy mivel kapcsolatban. Tudnátok nekem jó témákat mondani, amiről tudnék beszélgetni vele?

A válaszokat előre is köszönöm.

Azt kérlek ne írjátok, hogy hagyjam ott, mert nem fogom otthagyni, és a trollkodókból sem kérek!

Köszönöm.



2021. ápr. 19. 12:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Neem dehogy ma írj rá holnap nyuszi leszel 🤭😏


Igy írj rá szia! Hogy vagy -rég -beszéltünk


Majd,hogy orulnel neki ha kinyitnának a sulik mert akk tudnátok személyesen beszelgetni


Ha kérdezi miért mit akarsz beszelni ? (Ez ám flort🤭)


Akk reagálj valami cukit

De nem biztos így reagál ra

2021. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jó, rendben #21-es, ez jó ötlet, köszi. Az a baj, hogy csak most láttam a válaszod. De rá fogok ma írni, megígérem. :)
2021. ápr. 21. 10:36
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Naaaa???

Te én meghúzom a hajad ha nem írtál rá 😊

2021. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De ráírtam, úgyhogy köszi, de nem kell hajhúzáshoz folyamodnia #23-as.😅
2021. ápr. 21. 14:45
 25/26 anonim ***** válasza:
Én mindennapi randomságokkal fárasztottam egy srácot, de végül belém szeretett. Ami aznap eszembe jutott azt leírtam neki is (közeli barátok voltunk kezdetben). Nyitottam már azzal beszélgetést, hogy melyik fagyi a kedvence, majd szépen lassan jöttek maguktól a fagyizós sztorik utána és lett egy beszélgetésünk. Nézettem már meg vele sorit, csak hogy beszélgethessünk róla (ő is velem). Küldtem neki vicces gyakori kérdéseket. Ha olvasol valami érdek hírt vagy valami elgondolkodtatót, akkor én írtam rá úgy, hogy neki mi ebben a véleménye vagy hogy egy ilyen helyzetet olvastam, ő ilyenkor mit tenne, stb.
2021. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én tegnap küldtem neki egy viccet, amin nevetett. De sajnos elbénáztam, mert nem vettem észre, hogy az ő neve szerepel benne.🙁
2021. ápr. 26. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!