Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magas lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, akinél legalább egy fejjel magasabbak vagytok?

Figyelt kérdés
Kellemetlennek éreznétek, hogy sokkal magasabbak vagytok a pasitoknál?

2021. ápr. 21. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, összejönnék vele, ha megvan a kellő vonzalom
Nem jönnék össze vele, túl gáznak érezném
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én 160 centi vagyok... A 11 éves öcsém sem alacsonyabb nálam egy fejjel. Úgyhogy így szerintem nem. Ha magasabb lennék, pl olyan 180 centi, akkor szerintem nem zavarna.
2021. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én mint 165 centi magas srác, nem nagyon találkoztam még olyan lánnyal akit ne zavart volna a magasságom. Pedig nem vagyok valami taszító személyiség szerintem :thinking:
2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én 182 cm magas vagyok. A párom alacsonyabb nálam, igaz nem egy fejjel, de azért látszik hogy magasabb vagyok. Engem ez így nem zavar, de ha túlságosan alacsony lenne, az már igen. Volt már 160 cm magas udvarlóm még évekkel korábban, az kegyetlenül zavart hogy nagyon le kellett rá néznem, sajnáltam szegényt, mondjuk nem csak ez volt a kizáró ok amiért nem jöttem vele össze
2021. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
175 cm lány vagyok. Életem szerelme is pont ennyi volt. Engem zavart.
2021. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát én sosem értettem ezt a magasságfétist, mert ez pont egy olyan dolog, amin sehogy sem lehet változtatni, sosem utasítanék vissza emiatt egy fiút, ha egyébként vonzódom hozzá. (Nem mintha lenne a 165 centimnél alacsonyabb srác, de tekintsünk el ettől)
2021. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én 180 cm magas vagyok és a mostani kapcsolatom előtt csak alacsonyabb barátaim voltam és nem zavart, bár nem volt olyan rengeteg a különbség.
2021. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon zavarna ha alacsonyabb lenne a pasim. Szeretek oda bújni hozzá, ha alacsony, nem lehet, csak fekve. 😂
2021. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#4 akkor nem ő életed szerelme.
2021. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Azóta már nem. De annyira senkit nem szerettem soha és nem is fogok. Tehát : ő volt, de a magassága (alacsonysaga) mindig is zavart.
2021. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
175-re nem mondanám azt hogy alacsony, de ezeket a magasság orientált lányokat nem fogom sose megérteni
2021. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!