Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Összejönnétek egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy 20 centivel magasabb lánnyal? Esetleg nem tartanátok kínosnak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác de sokkal alacsonyabb nálam. Engem szerintem nem zavarna, de akkor is ellent mondana a társadalmi normáknak. Illetve azt se szeretném, hogy megnézzenek az utcan ha eggyütt mennénk valahova. Szerintetek mit csinàljak, felejtsem el?

2021. febr. 15. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Tőle kérdezd meg.

20 centi? sok az nem? 170 a pali te meg 190 vagy mi?:D

2021. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én 178 vagyok ő meg 160 körüli.
2021. febr. 15. 21:08
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Tőle kérdezd meg, engem zavarna nagyon. Szóval csak vízszintesbe használnálak.
2021. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole. Nekem pl zavar xd
2021. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer már volt olyan barátnőm,aki egy fejjel volt tőlem magasabb,pedig én is 1.80 voltam akkor.Kicsit furcsa volt amikor smároltunk,hogy neki kellett lehajtania a fejét,nekem pedig fölfelé emelnem,mert addig mindegyik barátnőm vagy egymágasságú,vagy pedig alacsonyabb volt nálam.Szóval én éreztem magam ilyenkor a nőnek,és az is zavart hogyha valaki látott,mondjuk annyira azért nem,mert nagyon jól nézett ki a lány,több fiúnak is kellett volna akkoriban,erről tudtam is.Mi is csupán 2 hétig voltunk együtt,mert összejött valaki mással,de ha addig együttmaradtunk volna amíg beleszeretek,akkor egyáltalán nem zavart volna ez magasságbeli különbség már többé.Szóval ha szerelmes leszel belé,akkor már nem fog izgatni téged se ez a különbség.De igazából most se kellene,hogy izgasson,én pl. inkább a fiú álláspontjára lennék kíváncsi.Téged fogalmam sincsen,hogy ez most miért zavar.
2021. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy meg fognak nezni titeket, a kerdes hogy ti ezzel foglalkoztok e vagy nem.
2021. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a magasság.
2021. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Bár akkor szegény lány 2 méter lenne, de ha lenne ilyen, nem zavarna.
2021. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nőként válaszolok, de magasabb vagyok nálad, kérdező, úgyhogy érintettnek érzem magam. Nekem már sok alacsony pasi kezdte azzal, hogy imádja a magas nőket :) Vannak köztük, akiket ez kifejezetten vonz. De nem is ez a lényeg, hanem hogy mennyire értitek meg egymást a fiúval.
2021. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem vagyok valami magas, de a max magassag, amit meg el tudnek fogadni az olyan 6-8cm... (A lany javara)
2021. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!