Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van oka ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van oka ha a barátnőm megtartotta az exe által kapott nagy plüssmaciját?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok a témával kapcsolatban, hogy ha megtart valamit amit az exétől kapott akkor még nem zárta le a kapcsolatát rendesen, vagyis emlékezni akar rá. Konkrétan az ágyában tartja. Lehet túlgondolom épp ezért lennék kíváncsi más véleményére, hogy csak szerintem gáz vagy tényleg az?

20f



2021. ápr. 23. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy az exemtől van, én sem dobnám ki, nemár. Ne legyél ilyen dedós.

Szerintem attól még, hogy szakítasz valakivel, nem kell egyből meggyűlölni a pasit és elégetni mindent amit kaptál tőle :D Igenis fűződhetnek az exedhez/exedtől kapott tárgyakhoz szép és kedves emlékek.

2021. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Szerintem ez attól is függ, hogyan válltok el. Nemtudom lehet énvagyok más de én mindent kidobtam. Épp ezért nem akarom éretlenül kezelni a szituációt ;)
2021. ápr. 23. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha normálisan válok el valakitől akkor nem dobálom ki a cuccokat amiket tőle kaotam. Nem azért mert visszasírnám, vagy mert rá emlékeztet, egyszerűen csak ha egy tök jó cuccról van szó nem fogom csak ezért kidobni. Pl van olyan pulcsim amit extől kaptam. Tetszik, kényelmes, jól áll, akkor meg miért ne hordjam?
2021. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Azért egy plüss az ágyon más, mint egy pulcsi ami hasznos a mindennapokra, főleg már 20 évesen. Sokan büszkén mondják hogy még a telefonjukon vagy a közösségi oldalaikon is ott vannak a képek az exeikkel, mikor már az újjal vannak együtt, nagyszerű lehet átgörgetni a volt pasikon/csajokon a fotókat. Akinek ez normális, ott gondok vannak fejben, de sajnos sokaknak az.


Igaz nekem rossz, sok fájdalommal járó kapcsolatból maradt meg 1-2 cucc az egyik fiók alján, de épp a múltkor takarítottam le az egyik pólójával a sáros cipőmet. Pont jól jött a rongya, jó érzés volt hogy amennyire fontos volt egyszer (és amennyire én neki nem), abból ez a senki lett.

2021. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem zárta le az exét. Nekem az exemtől egy csomó dolgom van. Sütiszaggató, póló, párna. A hasznosabbak még mindig megvannak és igen, eszembe jut, hogy kitől kaptam, de semmi több. Nincs álmodozás, hogy jaj emlékszem mikor ezt átadta, vagy ehhez ilyen emlék fűződik, ahhoz meg olyan. Egyszerűen bevillan a név, hogy aha ez tőle van.

Képektől nyilván megszabadultam, mind a nyomtatottól, mind a neten lévőtől, töröltem a telefonomból, driveról stb. Az teljesen más, mint egy tárgy.

2021. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyeneken fekesleges bárkinek is aggódni. Nekem is van egy nagy plüss macim az exemtől, van, hogy azon szoktam aludni, mert kényelmes és puha, barátom is rászokott feküdni, sosem aggódott ilyenen. Neki is van olyan pólója amit exétől kapott én szeretem azt a pólót, mert jól áll neki.

Nekem a szerelmes leveleim is megvannak elvan rakva, mert emlék, nem csúnyán szakítottunk, barátomat nem zavarja, mert tudja, hogy az övét is elrakom, és az ő cuccaira is figyelek. Szerintem kár lenne kidobni a szegény macit😊

2021. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se dobtam ki az exem által kapott plüssmacit. Néha azt szoktam ölelni alváskor/filmnézés közben, de nem azért mert hiányozna az exem (én szakítottam vele). Nem dobom ki, mert tökéletesen ép plüss, nem dobálunk el ép tárgyakat.
2021. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy végtelenül egyszerű ok: cuki a maci.

Én pl. biztos megtartanám az eljegyzési gyűrűmet, mert szép. A karikagyűrűm pl. egy egyszerű gyűrű, ami tényleg a páromra emlékeztet, úgyhogy nyilván azt nem hordanám tovább. De az eljegyzésinek a szépségében rejlő értéke magasan felülírja azt, hogy mire kaptam. Egyszerűen a szépségéhez kötődöm, nem a "jelentéséhez". Egy macinak is lehetnek olyan értékei, amik felülírhatják azt, hogy kitől kapták. Nem gondolnám ezt túl.

2021. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!