Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtennétek, ha megkérne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha megkérne?

Figyelt kérdés
Egy év után gyantáznátok a barátotok mellkasát? Megkért, hogy csináljam meg neki, majd hoz gyantát, nekem egy kicsit fura, mert én vissza felé nem hiszem, hogy szeretném, hogy csináljuk. Természetesen én megcsinálom, de nekem fura. Nekem ez olyan intim. Én vagyok prűd? Másnál ez hogyan működik?
2021. máj. 3. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt. Én vagyok a lány és a fiú barátomnak csinálnám.
2021. máj. 3. 20:44
 2/4 anonim válasza:
91%

Ha elég laza a kapcsolatunk, akkor számomra nem okozna kellemetlenséget. Sok pár csinál egymással hasonló dolgokat (egymás pattanásainak kinyomása például). Van, akinek belefér.

De ahogy minden ember, úgy minden kapcsolat más és más. Talán ez neked még korai, vagy egyszerűen csak nem ilyen beállítottságú vagy. Ha számodra ez kellemetlen, akkor szerintem érdemes lenne megbeszélned ezt vele, egy év után szerintem nem okozna gondot, biztos megértő lenne :)

Én úgy csinálnám, hogy ha legközelebb feljön a téma, teljesen egyszerűen elmondanám, hogy "hát, figyelj, nem is tudom, nekem ez annyira nem tetszik, nem lenne gond, ha én ebből inkább kimaradnék?"

Szerintem tök korrekt. Abból sosem lehet gond, ha két fél őszintén, tiszteletteljesen megbeszéli a dolgait.

2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem szereti a mellszort
2021. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán megcsinálnám neki. Persze csak ha nekem nem kell gyantázni magam, mert nagyon nem bírja a bőröm és mindig nagyon fáj. De szerintem ez nem nagy dolog, nincs benne semmi extra.
2021. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!