Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt velem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve van barátom. Ő 18 éves. Én pár évvel fiatalabb vagyok. Mikor először megláttam, nagyon megtetszett, mert nagyon helyes. Egy utcában lakunk, tehát innen ismerjük egymást. Leszólított, elkezdtünk beszélgetni...Ez volt tavaly októberben. Az elején minden szép és jó volt, de aztán olyan január környékén megváltozott...Agresszív és erőszakos lett, ha valami nem úgy volt ahogy ő akarta, akkor megütött, olyanra is volt példa, hogy falhoz szorìtott, lefogta a kezem, felpofozott, stb. Nővéremnek sose volt szimpatikus, de nem merem ezt senkinek elmondani, még anyáéknak sem hogy mit csinál velem...Nagyon szeretem ezt a fiút, nem tudnám elhagyni, viszont ez sem jó igy nekem...Az utcán is olyanokat csinált mások előtt amik nagyon nem tetszettek. Fogdosott olyan helyen "viccből" de nekem ez nem volt vicces egyáltalán, a többi ember meg nézett minket, majd mikor mondtam hogy hagyja abba, akkor is csak kiakadt rám hogy velem nem lehet viccelni meg stb és elrángatott egy másik helyre ahol kevesen voltak és rám nyomult. Ha sétálunk a városba feltűnően megnéz más lányokat, ami nagyon zavar. Megpróbáltam mindezekről beszélni vele, de nem lehet. Meg se hallgat. Senkinek nem beszéltem még erről, nem is merek.


Légyszi ne írjatok olyat hogy milyen prűd meg szégyenlős vagyok mert nem vagyok az csak fáj :(


-/L



2021. máj. 10. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen a közelben laksz szivesen szétzúzom az állkapcsát aztán lehugyozom.
2021. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menekülj míg meg nem ver úgy, hogy törik valamid vagy meg nem erőszakol. Érthető, hogy kötődsz hozzá, de ennek nincs jövője és jobb minnél hamarabb szabadulni. Majd írj, hogy mi a helyzet. Remélem jól vagy!
2021. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!